Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Internetes bevásárlás alkalmáv...

Internetes bevásárlás alkalmával (Auchan, Tesco, stb.) Szoktatok borravalót adni a kiszállítónak?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de régen adtam, amikor még nem volt minden ilyen drága, meg ért valamit 100-200 ft, amit adtam borravalónak.
ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első válaszoló írja: amikor bejött a Tesco házhozrendelés, én adtam a futároknak borravalót. Igaz, akkor még a második emeleten éltünk, lift nélküli házban és rendszerint több zsugornyi ásványvizet, dobozos tejet és hasonlókat rendeltem, amit ugye ők felcipeltek nekem az emeletre.

Most már nagyon drága minden, így én is abbahagytam a borravaló osztogatását, ráadásul azóta elköltöztünk a régi helyünkről és mélyföldszinten lakunk, így még lépcső sincs, amit mászniuk kellene.

ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer beteg voltam es kipakolt nekem. Akkor adtam.

Amugy nem

ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én adok 200-at.#1-es nem értem, ha most kevesebbet ér 100-200, mint régen, akkor miért sajnálsz tőlük 1-2 százat?
ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4 mert már nem ér sokat, nincs értelme adni, 500-at adnék a mai viszonyok mellett, de azt sokallom, másik, hogy már nem 0 ft-ert szállít a tesco, mint régen.
ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5, Szerintem jobb keveset adni, mint semennyit. Én úgy gondolkozok, hogy, sok kicsi, sokra megy.
ápr. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam adni mindíg 2-300 forintot.
ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Bár mi mindig nagy tételt rendelünk egyszerre. 50-60ezer ft értékben. Van ebben rengeteg ásványvíz, tej, üdítő, üveges savanyúság...És bár liftes házban lakunk, de még így is ha épp nem jut neki kiskocsi, akkor sokat kell pakolnia, cipekednie. Így egy 500-ast szoktunk adni. Ekkora fizetendő mellett csak nem nagy tétel már az az 500ft. De még az ezres is előfordul időnként ha tényleg nagyon sok nehezebb cuccot rendelünk. Kocsiról lepakolni, onnan be a liftig, ajtókon keresztül, a lifttől be a folyosón egészen a lakásajtóig...
ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!