Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fokhagymát hogyan tudom...

Fokhagymát hogyan tudom elkészíteni, vagy mivel tudom keverni, ha a gyógyhatása miatt akarom fogyasztani minden nap?

Figyelt kérdés
Azt akarom, hogy kevésbé legyen kellemetlen az íze. Elsősorban tesztoszteron fokozás és egyéb gyógyhatások miatt.

máj. 13. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Fokhagyma kapszula?

Sajnos az íze olyan, amilyen. Nem nagyon vannak ellene használható praktikák. Gondolom, nyersen fogyasztanád.

Egy biztos, a petrezselyem nem veszi el a szagát, csak ront rajta.

Ha este eszed, utána fogat mosol, meg reggel is, akkor talán másnap már nem leszel fokhagyma szagú.

Ha nem szereted az ízét, akkor pláne nehéz mit tanácsolni. Esetleg próbáld ki mézzel. Vagy tejfölbe, krémsajtba belenyomva.

máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lángossal.
máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
47%
Edd petrezselyemzölddel, az elveszi az illatát.
máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mézzel.
máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megevéskor van probléma vele hisz relatíven egy finom dolog ha mondjuk vajas pirítósra, lángosra tesszük. Sajnos pár napon belül párologtatni fogod magadból, nagyon fogja érezni a környezeted.
máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen egészben lenyeled a tisztított gerezdet,nem lesz szagos.
máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Kapszulát szednék a helyedben.
máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én apróra szoktam összevágni és vízzel lenyelem, mint egy pirulát. Este szoktam enni.
máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha folyamatosan elkezded enni akkor elkerülhetetlen hogy ne érződjön mert párologni fogja ki a bőröd, plusz valakinek nem bírja a gyomra sem hosszútávon
máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!