Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem értem teljesen a Mizse...

Nem értem teljesen a Mizse nyereményjátékát. Hogy kell ezt értelmezni?

Figyelt kérdés
Van a Mizsének egy nyereményjátéka ahol blokkokat feltöltve nyerhetsz, azt írják minnél több vizet veszel annál nagyobb az esélyed. Viszont azt írják egy blokkot csak egyszer tölthetsz fel. Vagyis hiába vettem egyszerre pl 24 palack vizet (logikus, hisz miért külön külön egyesével venném) akkor is 1 blokkot feltöltve 1x esélyem van. Különben honnan tudják egy vásárlás alkalmával hány palackot vettem?

máj. 13. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyesével fizeted minden blokkot feltölthetsz hiába van rajta öt karton azt csak egyszer tudod feltölteni.
máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jól átgondolták basszus. :D

Majd egy Sparban külön elválasztóval veszem a vizeket mint egy hülye. Netről meg lehetetlen rendelni így.

máj. 13. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!