Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lisztérzékenyek! Www.Specialdi...

Lisztérzékenyek! Www.Specialdietshop.hu-ról vagy a mestercsalad.hu-ról rendelt lisztkeverékekből és porokból készült ételeknek milyen izűk van? Finomak?

Figyelt kérdés
nem vagyok lisztérzékeny csak egy nagyon fontos diéta miatt mellőzni szeretném a glutént(nem fogyás miatt kell a diéta)
2010. okt. 29. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Kóstoltál már gluténmentes terméket? Kicsit másabb íze van, illetve az állaga is másabb. Illetve ezen az oldalon, ahogy látom, elég kicsi a választék. Miért szeretnél gm diétát tartani? Autizmus? Ha gondolod, tudok segíteni.
2010. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem autizmus,más miatt, nem irom le mért,mert jönnek az okos válaszok majd hogy ugyse lehet, nem kostoltam még gluténmentes terméket, ezért is kérdezem, hogy milyenek
2010. okt. 30. 16:23
 3/6 A kérdező kommentje:
amugy paleo diéta miatt szeretném mellőzni
2010. okt. 30. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi sok fajta lisztet kipróbáltunk sütés- főzésnél.Tapasztalatunk alapján a legjobb a rizsliszt.

Keverni szoktunk hozzá kukoricalisztet, étkezési keményitőt és galuskaport,ha valami főtt tásztát készítünk.

2010. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire reklám, de a legjobb lisztek a Coelipan, Mantler, Beiker, Schär MixB. De azért nem úgy működnek, ahogy a "sima" liszt. Azért irigyellek, hogy divatból elkezdesz egy igencsak költséges diétát, más meg nem tudja megvenni a gyerekének ezeket a dolgokat, akkor sem, ha az egészsége múlik rajta. (De ha belegondolsz, az európai ősember nem találkozott sem a rizzsel, sem a kukoricával, és mivel ezek a gluténmentes lisztek alapjai, így ezeket a liszteket sem használhatók a paleolit táplálkozásban. És kezdj el futni a zsákmányállatod után, ne a boltban vedd meg a húst, az ősembernek nem volt ilyen kényelmes az élete. Ha már úgy táplálkozunk, mint egy ősember, az élet egyéb körülményeit is alakítsuk olyanná.)
2010. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem mint ősember akarok táplálkozni, nem is divatból hanem az egészségem miatt,és csak addig amíg nem lesz változás nem életem végéig gondoltam csupán pár hónapig, ugyhogy nem tudtam röhögni az írásodon, amugy arról meg nem tehetek hogy akinek kell az nem tudja megvenni inkább hagyd meg magadnak az ilyen megjegyzéseket ha nem tudod miről van szó, mért kérdéztem
2010. okt. 31. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!