Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ittál már Starbucks kávét...

Ittál már Starbucks kávét magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha igen légyszi írjatok véleményeket - am én ittam többször is már (jeges mokkát)
2010. nov. 12. 14:22
 1/9 anonim válasza:
még nem, de szeretném kipróbálni állítólag nagyon jó
2010. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jo, de inkabb cukor szirup mint igazi kave.
2010. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ittam, de maradok az olasz eszpresszónál vagy bécsi kávénál. :/ nem szeretem az ilyen amerikai löttyöket, amit sokan csak a név miatt vesznek, isznak.
2010. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat - még írjatok! - am sztem tényleg egy csomóan cs a név miatt járnak oda, először énis cs azért akartam kipróbálni deh aztán rájötem h nem is rossz.
2010. nov. 12. 17:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon meg nem probaltam. Itthon is csak kiveteles esetekben jarok oda, szerintem aranytalanul draga. De pl emlekszem Berlinben milyen jo malnas kavet ittam ott:) Mondjuk lehet, hogy a hangulatom tette olyan nagyon jova azt a kavet:D
2010. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ittam, mar Magyarorszagon is, meg itt, Nemeto.ban is iszom. En azert szeretem, mert a tejeskave naluk pont azt jelenti, amit nalam, vagyis kaves tejet :) amugy en gyakorlatilag sokkot kaptam, hogy az euros arak vannak atvaltva ft-ra az otthoniban, es a fizetesekhez nem igazan mertek. Kint sem szamit olcso kavenak, de az itteni fizetesböl az ember megveszi, mert szereti/nepszerü/praktikus, stb... na de otthon, hogy 1000 ft egy kave...
2010. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még nem, mert nem árulnak rendes kávét.
2010. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszer lesz rá pénzem, csak azért is elmegyek és kipróbálom, mit istenitenek rajta annyira... addig meg maradok a Mekis, 200ft-os kávénál :)
2010. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én imádom az otthoni kávéfőzőből jött kávém,amibe úgy teszek dolgokat,ahogy csak akarom,olyan habosra csinálom ahogyan én szeretném,és a bögrén nincs egy zöld jelecske starbucks felirattal?? na és?? ja és nem kerül 700 nemtom mibe,amiből már megvan kb. az ebédem...és még valami,nem vagyok csóró,de nem szeretek az ablakon fölöslegesen kidobni pénzt,csak azért,mert kávézni szeretnék -.-
2011. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!