Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » MI miatt nem szeretem a csokit?

MI miatt nem szeretem a csokit?

Figyelt kérdés

NEm tudom hogy ez normélis még 1 éve szerettem.De most már az ize csömör nekem nagyon.Vagy lehet hogy ilyen fajta vagyok mivel a savanyút ésa sósat nagyon szeretem.

15/F


2010. nov. 19. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van, régebben sem voltam oda érte, de azért ettem kb 2 naponta, aztán ez abbamaradt, utána meg már nem kívántam, ha meg ettem, rosszul éreztem magam tőle. Más édest eszek, pl.mézet, de azt nem. Jobb is. Minek, ha nem szükséglet?
2010. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én is ma ettem egy kicsit(beprobálkoztam hogy változott e az izlésem.)Hát én is tők szarul éreztem magam tőle.amugy nekem se hiányzik
2010. nov. 19. 18:06
 3/10 anonim válasza:
76%
én sem vagyok édesszájú,ha én édeset eszem utána nagyon megkívánom a sósat,fűszereset.bár én szeretem a csokit,azért van úgy,hogy undorodom tőle.
2010. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de chipsből be tudok nyomni egy este alatt két nagy zacskot.(igaz foci vébé óta nem ettem már)
2010. nov. 19. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
hát örülj neki h nem szereted:D egyébként még a legnagyobb függú is le tud szokni róla,és megutálhatja ha kibírja h pár hónapig nem eszi:D én megcsináltam 1x :D csak csupán 10kgt adtam le ezért,és úgy néztem ki mint aki beteg xD ennek ellenére,a csoki akkor sem egészséges,ne egyed,nem baj:)
2010. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
megnőttél
2010. nov. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ilyen típus vagy. gyerekként még 1x-2x megettem, felnőttként már nem érdekel. 2-3 havonta megeszem 1 kis táblát, ennyi.

én is inkább a sós dolgokat díjazom: ropi, kisperec, chips, mogyoró, mandula, szotyi és társai.

a sós dolgokat szépen nyugodtan lehet nasizni, a csokit meg benyomod, volt-nincs. szerintem ínyenc lettél.

2010. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de miota nem szeretem a sülyom 57-60 kg közt van
2010. nov. 20. 11:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

nekem is volt ilyen "korszakom", meguntam az édes dolgokat. és szó szerint szinte semmit nem ettem ami édes. se csoki, se sütik se semmi ilyen... sósból viszont...huhh :D

2010. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert a só nem ártalmas? Aki piál, bagózik az sem kívánja a csokit amúgy. Kérdező, próbáld meg a minőségi ét csokit, az még egészseges is kis mennyiségben. A milka és a geil tejcsokik a gyerekeknek valók:)
2010. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!