Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azért nem tudok fogyni, mert...

Azért nem tudok fogyni, mert szeretem nagyon a csokit meg az édességeket. Mit egyek, ha nem ezeket? Valami ötlet? , Ami finom és még sem sok kalória?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Turmix. Mehet bele joghurt, túró, kókusz, gyümölcs, akár egy kis kakaó por is.


De igazából elhatározás kérdése. Én is ilyen vagyok, igyekszem mással megoldani az édességehetnéket. Egyébként a helyzet az, hogy 2-3 hét, és nem is fog hiányozni. Csak az eleje nehéz!

2011. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem csökkentsd az adagokat. Ha pl most minden nap megeszel egy csokit akkor egyél 2 naponta aztán 3, 4, 5 és a végén csak hetente egyet, aztán két hetente, énis iszonyat csokis és édességes voltam de mostmár leszoktam róla, helyette megeszek egy banánt, epret vagy valami gyümölcsöt, néha azért megeszek 1-1 csokit, de mellette azért mozgok is.
2011. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kakaó édesítőszerrel, vagy fehérjeturmix jó sűrűn. Esetleg gyümölcsök. De legjobb teljesen leállni az édessel, egy hét megvonás után már enyhül a vágy.
2011. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, igen... Valójában, attól, hogy nagyon szereted a csokit meg az édességeket, még nem hízol, csak akkor, ha sokat eszel belőle. xD

Amúgy meg, lehet ezeket is enni, sőt, a csoki nagyon is egészséges, ha mértékkel eszed, és mellette egészségesen étkezel.

A másik: valamit muszáj sportolnod is, hogy fogyj, nem fog az öledbe hullani. :D

Ahogy téged ismerlek, ez sosem fog bekövetkezni (hogy sportolsz). XD

2011. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Reggel mondjuk 20 g csoki (általában 100 kcal és 10 g ch körül van)

Vacsira meg egyél sovány túrót, amihez raksz folyékony édesítőt meg gyümölcsöket.


Vaaagy egy kicsit hizlalóbb: felolvasztasz kb 80%-os csokit, belemártogatsz epret, almát, stb :)

2011. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat..



Hát, nem tudom .xD azért tavaly voltam ám nem egyszer futni !!! xĐĐ majdnem meghaltam :SS

2011. ápr. 13. 18:39
 7/12 anonim ***** válasza:

XDDDD

Eljöhetnél velünk úszni is, amúgy... Ha annyira akarsz fogyni (ami szerintem fölösleges neked)


Egyébként, a csokoládé nem okoz testi, csak lelki függőséget, vagyis, csak azért érzed, hogy muszáj enned, mert finom. De a szervezetnek nincs szüksége ilyen plusz cukor bevitelre, elég az a cukormennyiség, ami az étellel bejön.

2011. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem. köszi :))
2011. ápr. 13. 19:01
 9/12 anonim ***** válasza:

méz. Édességfüggő voltam, napi minimum 2 és fél tábla csokit betoltam....aztán ugyanez a mennyiség átterelődött a mézre, amiről idővel magamtól leszoktam( nem megutálltam, egyszerűen csak elég volt mértékkel). Azóta 10 kilót fogytam, persze mellette egészségesen is kajáltam. Mindez 1 éve és most se értem, hogy tudtam ennyi édességet magamba tömni:D


amúgy mégjobb, ha gyümölcsre öntesz mézet:))

15/L

2011. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Számomra a sima túró ér fel az édességgel. Csokikat már szinte nem is eszem. S még fogyok is. :D
2011. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!