Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Paprikás csirke eláll holnap...

Paprikás csirke eláll holnap délig 12 celsius hőmérsékleten?

Figyelt kérdés
Bekrepált a hűtőnk:(
2010. nov. 27. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El
2010. nov. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
el. de ki is rakhatod az erkélyre stb...
2010. nov. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
És nálatok hol van 12celsius? Én ebben az évben még nemhasználtam a fűtést,de 17C allá még nemment a hőmérséklett.
2010. nov. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Han erkélyed, tedd ki, vagy zárd be a konyhát, és nyiss ablakot, kint jóval hidegebb van, bent (normális esetben) jóval melegebb.
2010. nov. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
erkélyen igen, de fedd le mert a galambok azt hiszek nekik tetted ki előételnek és még utána is visszajönnek.
2010. nov. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bénabéla11 ***** válasza:

ne legyél már ilyen gyagya...szinte az összes étel eláll vagy egy napig is nemhogy 12fokon de szobahőmérsékleten...én pl ha főzök valamit azt csak másnap teszem a hűtőbe...

fura, ezt már más is kérdezte tőlem..."elálla a kaja egy napig ha nem teszed be a hűtőbe?!"...tényleg ennyire furcsa és hihetetlen ez?

2010. nov. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Őő... a ház némely részének fűtésére már nincs pénzünk, így ott ma már csak 9 fok van. Ez a helyzet:(
2010. nov. 27. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!