Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Energiaitalból mennyit szabad...

Energiaitalból mennyit szabad egyszerre meginni (maximum)?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Max. 1, esetleg 2 dobozzal, de nagyon ártalmas, mivel csak a pulzusszámot emeli meg, árt a szívednek meg a májadnaka benne lévő sok sz@r miatt. Inkább igyál fekete vagy zöldteát, az még hosszabb távon jobban élénkít.
2010. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Személyes véleményem szerint egyetlen kortyal sem szabadna...


Egyébként egyénfüggő. Van akinél négy liter sem okoz kárt, viszont volt ismerős, aki az intenzívre került két litertől, annyira megterhelte a szervezetét a koffein.

2010. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én már megjártam vele, naponta kettőt ittam, aztán 140es pulzussal vitt anyu orvoshoz. Azt hittem kiugrik a szívem.

Úgyis inni fogsz, hiába mondjuk, hogy ne.. Szóval egy nap bőven elég egyet innod!


22L

2010. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem szoktam csak úgy inni azért, mert finom vagy ilyesmi, de mostanában annyit kell tanulni, hogy azt valami doppingolás nélkül ember nem bírja ki.
2010. nov. 28. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Én azért szoktam inni, mert nagyon finom. Egy jó hideg hell ebéd után. Hmmm. :)


Tanuláshoz nem érdemes sokat inni, mert rosszul leszel. Tanulás közben kb 1 liter az, amitől én már nem vagyok túl jól. Kórházba nem fogsz kerülni! :)


F/22

2010. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tegnap este is már furán éreztem magam a végére :D viszont anélkül meg agyhalott vagyok és tényleg ébren tart
2010. nov. 29. 21:37
 7/10 A kérdező kommentje:
de én is egy litert ittam
2010. nov. 29. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak alatt napi 4-6 liter Red Bull hetekig és még élek.
2010. dec. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem vagy semmi :D
2010. dec. 1. 23:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Napi 6 liter folyadékot meg sem bír inni. Nem kell mindent elhinni. :) Vízből sem képes 6 litert meginni, nemhogy egy szénsavas édes üditőből.
2010. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!