Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy régebben...

Miért van az, hogy régebben szerettem a McDonalds kajákat, mostanában pedig 1-2 havonta 1x járok, és akkor is maximum 1 sajtburgert bírok csak megenni, mert érzem azt a tipikus "műanyag" ízt, amit emlegetni szoktak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 23:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
17/F
2011. szept. 8. 23:02
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Aha,eddig nem érezted,most meg egyszerre csak úgy érzed mi???
2011. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Silányabbak lettek a mekis kaják plusz az adagok is kisebbek, és kitudja hogy milyen újításokat vezettek be a spórolás miatt..


Lehet hogy sokkal több teflont használnak, hogy ne keljen annyira fűteni a sütőket, vagy teljesen más szereket, leégésgátlókat raknak az alapanyagokba, mint régen.

2011. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Tipikus magyar jelenség, amikor indul egy kajálda még jó a minőség és a mennyiség is.

Aztán befut, telnek az évek és csökken az adag és egyre pocsékabb lesz a kaja.

Ettem kint a mekiben meg itthon is, hidd el van különbség.

2011. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
szerintem is a minőségromlás miatt. Én is így vagyok vele, imádom a hamburgert itthon is szoktam csinálni magamnak, de a meki egyre vacakabb, én is már inkább burgerbe járok, ha épp olyan van
2011. szept. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
78%

Na, a Burger Kingben tuti nem használnak leégésgátló szereket! A kajálásaim jelentős többségében csak égett húst tudtak produkálni... Nálam 100x inkább meki, mint BK!


Én egyébként nem érzek semmi különbséget a mostani ízeken a 10 évvel ezelőtti állapothoz képest, de attól még simán elképzelhetőnek tartom, amit írogattok.

2011. szept. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy idősödsz, változik az ízlésed.
2011. szept. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Mi az, hogy a McDonalds kaja műanyag, meg ezek a sületlenségek? Semennyivel nem károsabbak, mint amiket a boltban meg lehet venni. Hús, zöldség és zsemle, és ennyi. Meg ezek a tévhitek, hogy mennyire egészségtelen 1-1 hamburger zsemle. Vicc.
2011. szept. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Azt elfelejtettem írni, hogy 14 éves lány vagyok.
2011. szept. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Annyiból rosszabb, ha mekis hamburgerhús nagy része marhaszem :/ Míg a burger ráírja a reklám anyagaira h 100% marhahúsból vannak, és mivel elég szigorú az ellenőrzés, ha rá merik írni nyilván így is van, a mekiben ilyet nem látsz.


A hambi zsömle nem az ördögtől való de tele van cukorral, és semmi értelme, csak finom :)


A zöldségek meg...zöldségek!

2011. szept. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!