Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek az instant kávét?

Szeretitek az instant kávét?

Figyelt kérdés
Szívesen isztok ilyet, vagy a főzöttet részesítitek előnyben? Én mostanában nescafét kortyolgatok, és ízlik. Soha nem tudtam kis adagot lefőzni, és ha már melegítettem nem volt az igazi. Az állott kávé nem jó. Az instant mindig friss.
2010. dec. 6. 20:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem. Igazából borzalmas művacak. Kérdező, a lefőzött kávét meg nem felmelegíteni kell, hanem újra felforralni.
2010. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem a lefőzött kávé ízét, de ha egyedül kávézom csak, én is nescafét iszom, mert még mindig jobb a friss instant kávé, mint a másnapos lefőzött. Én meg nagyjából 1 decinyit iszom meg egy nap tejjel.
2010. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tudtommal a forralással csak ártunk a kávénak. Persze, hogy a nescafé nyomában sem ér a minőségi jó kávénak, de azért nem vacak. Praktikus az egyszemélyes háztartásokban, és olyan családban ahol nem sokan kávéznak.
2010. dec. 6. 20:28
 4/22 anonim ***** válasza:
En a nescafét erõsnek talàlom.Jobban szeretem a lefõzött kàvét.Viszont szerintem sem szabad ujra forralni,én is csak felmelegitem.
2010. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

ma 20:40

De hisz a nescafé erősségét Te magad szabályozhatod. Készíthetsz erősebb,(rövid) illetve gyengébb (hosszú) kávét.

2010. dec. 6. 20:48
 6/22 anonim ***** válasza:

Én is egyedül kávézok, naponta maximum kétszer. Ennyiért felesleges lefőzni azt a keveset. Meg macerás is (egyelőre koli, albérlet miatt). De azért a lefőzött kávé az igazi, a szüleimmel otthon azt iszom.

Egyébként a nescafés a legfinomabb szerintem az instant kávék közül. Nagyon óvatos vagyok ezen a téren, mert kóstoltam már irtó rosszakat is. Nem nagyon merek másmilyet venni, pedig vannak olcsóbbak is.

2010. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én még csak a nescafét ittam, mást nem kóstoltam. Kedves utolsó, Te milyeneket ittál már? Gondolok itt a "nagyobb" nevekre. Pl.:Douwe Egberts, Jacobs, Tchibo, stb. Ezek közül is a nescafé volt a legjobb? Köszi a választ.
2010. dec. 6. 21:13
 8/22 anonim ***** válasza:

A nesc. közül a Classik és a Brasero finom, de nekem a Gold sem ízlett. A többi közül a D. E. Palomát kóstoltam, az sem jött be. Eddig mentem el a próbálkozásban. :)


(Az ilyen 3in1 meg 2in1 keverékek közül akármelyiket megiszom, ha muszáj, csak attól nem ébredek fel.)

2010. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2010. dec. 6. 21:28
 10/22 anonim válasza:

A Nescafe classic és a Gold nekem a kedvencem.

Én instant kávét iszom, mert reggel ha felkelek, akkor gyorsabb az elkészítése. Sőt én csak meleg csapvizet engedek rá, nem forralok vizet.

2010. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!