Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek az instant kávét?

Szeretitek az instant kávét?

Figyelt kérdés
Szívesen isztok ilyet, vagy a főzöttet részesítitek előnyben? Én mostanában nescafét kortyolgatok, és ízlik. Soha nem tudtam kis adagot lefőzni, és ha már melegítettem nem volt az igazi. Az állott kávé nem jó. Az instant mindig friss.
2010. dec. 6. 20:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát én most épp csak azt tudok inni.Nem kifejezetten szeretem de elmegy.Most valami noname márkát iszok,de ez elég finom.Meg nekem még bejön a nescafé 3in1,meg régen a strongot nyomtam az is egész jó volt.:)
2010. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nálunk itthon senki nem iszik kávét, így én szoktam venni La Festa Capuccinot és Jacobs ill. Nescafét nekem ezek jöttek be leginkább, reggelente 2in1 du. már csak capuccino suli után. De a főzöttet jobban szeretem, barátnőimnél mindig olyat iszunk :)
2012. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!