Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek adhatok fűszerolaj...

Szerintetek adhatok fűszerolajat karácsonyra? (amit én készítek)

Figyelt kérdés

Nem tudom mit vegyek anyukámnak ezért úgy gondoltam hogy készítek neki egy chilis fűszerolajat úgy is szeret főzni..

Ezt adhatom neki vagy ez nem jó ötlet karácsonyra..?????????


2010. dec. 21. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz ötlet! Valami szép üvegbe rakd!
2010. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
előbb azt írod hogy ne adjak neki meg hogy rossz ötlet de azért tegyem szép üvegbe nem akarok besülni te mit adsz anyukádnak????? segítsetek.. nem tudok bevásárolni magamnak mert elvan törve a lábam műtétre készülök..és nem mondhatom anyumnak hogy anyu menj el és vegyél magadnak 5000 forintból valamit..azt nekem szokta mondani mamám..xD
2010. dec. 21. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatsz anyukádnak fűszerolajat, én is nagyon örülnék egy ilyen ajándéknak. De annak is kell kis idő, amíg összeérnek benne az ízek, úgyhogy ha nem sietsz, lemaradsz (mondjuk szerintem már így is túl friss lesz, de lehet, hogy tévedek).

41/N

2010. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló szerint jó ötlet. Nem akarok bunkó lenni, de vesszőről és a hiányáról hallottál már?

Amúgy meg persze, csináld, anyukád szerintem bárminek örül, amit te készítesz és adsz neki.

2010. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még csak most fogtam mit írt az első..nah de hülye vok azért tényleg tehettél volna egy rohadt vesszőt nem mindegy hogy szerintem nem rossz ötlet vagy szerintem ,nem rossz ötlet..na de mind1 is
2010. dec. 23. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan... ha tesz vesszőt, akkor más lenne az értelme, akkor azt fejezi ki, hogy nem tetszik neki! De most, ahogy leírtad, rossz helyre tettél vesszőt. Figyeld a különbségeket:

Szerintem nem rossz ötlet. (Itt tartja jó ötletek)

Szerintem, nem rossz ötlet. (Ide a szerintem után amúgy sem kellene vessző)

Szerintem nem, rossz ötlet. (Így tartja rossz ötletnek.)

2010. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én is épp az imént csináltam kétfajta fűszerolajat ajándékba. egyik salátára való, másikba mozzarellát tettem és salátával lehet majd enni, ha összeértek az ízek.

ha gondolod, itt van pár recept:

[link]

2011. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!