Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 1989-es 6putonyos Tokaji aszú...

1989-es 6putonyos Tokaji aszú mennyit érhet? Jan. 01. Apuék ilyet hoztak fel a pincéből,50 házassági évfordulójuk méltó befejezése kép. Csak a kíváncsiság, mennyit érhet? Még egy 4putonyos 90-es van, az 72. szülinapjára lesz! Már a címer is kuriózum!

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy semmit. Én nem értek hozzá de ez olyan fajta bor ami akkor jó ha áll? Mert nem mindegyik olyan. Másrészt fontos, hogy hogyan tartották, pl. ha nem fektetve akkor 0.
2011. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, ha már eleve pincéből lett felhozva akkor szakszerű lehetett a tárolás. a gyűjtők számára valószínűleg sokat ér.
2011. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek már szinte borkocsonyák,de elég borsos az áruk.Tokaiból tudtommal a 6 puttonyos a legjobb.Testéremé egy évvel tér el ettől (születésekor vették) és nem olcsó most,sőt ezek igazi ritkaságok is.Amikor Én születtem ('91-ben) akkor elég rossz év volt a borászoknak és így alig lehet kapni.Évekkel ezelőtt kérdeztem körül pár borkereskedőt és ez került volna akkor 15-20 ezer között.A pláne benne,hogy még várnom is kelett volna még Pestre hozzák.
2011. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bibibibi nekünk van egy csomó '78as :D
2011. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tokaji Gáspár válasza:
A 89-es évjárat nem volt túl jó. Legközelebbi jó év 1993 volt. És ebből is kapható már 8.000 Ft-ér tis. Igaz, van belőle 20.000 Ft-os tétel is.
2014. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!