Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy egyem rendesen a szendvic...

Hogy egyem rendesen a szendvicset, hogy ne nyomjam össze a kenyeret? Xd mert úgy leesik minden róla xd

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 18:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Úgy fogd meg, hogy az általad a szendvicsre kifejtett erő mértéke minimális legyen, de elég legyen ahhoz, hogy ne essen ki a kezedből. A harapások óvatosak legyenek, hiszen ettől is deformálódni szokott a szendvics.
2011. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm xd
2011. jan. 2. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Össze szoktam hajtani.
2011. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mint a szalvétát?:DDD
2011. jan. 2. 21:43
 5/8 anonim válasza:
Kérdezd meg szkubidút, egyébként meg daráld le.
2011. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
csinálj vékon és nyisd nagyon nagyra a szád.
2011. jan. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak nehogy úgy bekapjam a legyet is :DDD
2011. jan. 9. 19:13
 8/8 anonim válasza:

Én már kitapasztaltam ezt.Fontosak az alkotóelemek is...

Nem jó,ha sok vaj van rajta.Ha sokkal szereted,akkor kend meg mindkét felét.A zöldségféléket igyekezz minél kisebbre vágni,bár én a paradicsomot nagy karikákban szeretem.Ezt is ártalmatlanítani lehet,mégpedig úgy,hogy sugárirányú bevágásokat ejtesz rajta.Ekkor nem feszül neki a paradicsom egész felülete,hanem csak az a cikk része,nem csúszik el.Az evése pedig úgy történjen,hogy a szendvics "közepétől" mért távolsággal arányosan nőhet a leharapott szendvicsdarab mérete.Tehát,ha a "közepéhez" közel harapsz,akkor azt lassan,megfontoltan és mindenképpen kicsit...

Ez akkor jó,ha ugyanannyi feltétet teszel fele akkora kenyérre,a másik felét meg ráteríted.Remélem neked is beválik,de legalább jót lehet röhögni.:D

2011. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!