Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról, akik...

Mi a véleményed azokról, akik azért nem esznek, mert "ők nyersen nem nyúlnak hozzá"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy MIT nem esznek nyersen, mert gyümölcsnél értelmetlen, viszont húst nyersen enni elég kockázatos.
2011. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kriszti83 ***** válasza:
Érdekes. Mert ha nyersen nem nyúl hozzá pl. a húshoz, hogyan szeleteli fel, panírozza be?
2011. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mit nem esznek? mert kicsit hiányos a kérdésed.
2011. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én is utálok a nyers húshoz hozzáérni, de azért csak leküzdöm az undoromat a jó kis rántott husi kedvéért :D
2011. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet a friss nyers ételtől undorodni?Ott akkor baj van a fejjel...
2011. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég pontatalan a kérdés...
2011. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az, hogy okosabban fogalmaznak, mint a kérdező! -.-
2011. jan. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, kimaradt, a tárgy. Szóval, igen, a húshoz nem nyúlnak. (Nem nyersen eszik, hanem elő sem készítik sütéshez, főzéshez)
2011. jan. 3. 08:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Akik ezért nem esznek belöle, azoknak túl jól megy a dolguk.
2011. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

23:16 vagyok. Pár évig én is ezt csináltam. A maximum amit elkészítettem, az a bolognai volt, mert ott a húst ledaráltattam a hentessel és nem kellett hozzáérni, csak zutty, bele a serpenyőbe.

De be kellett látnom, hogy hosszú távon ez így nem működik.

Ma is minden bajom van, ha meg kell fogni a nyers húst, ha lehet, akkor megkérem a párom, hogy csinálja ő. De megteszem, ha muszáj.

Sajnos bennem a drága szüleim idézték ezt elő, amikor disznóvágáson meg csirkekopasztáson aktív résztvevőnek kellett lennem. Nem értették, hogy félek a disznótól és nem akarok hozzáérni még akkor sem, ha már nem él, sem azt, hogy igen, undorodom a csirkéktől.

Talán ha kiskoromban nem kényszerítenek ilyen munkákra, akkor ma nem undorodnék a nyers hústól ennyire.

2011. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!