Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire komoly ez a német-spa...

Mennyire komoly ez a német-spanyol uborkabotrány? Ti mertek enni ubit, paradicsomot és salit nyersen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Megmosom alaposan és kész! Mindig van valahol valami botrány, tehát ennyi erővel egész évben nem ennék semmit!:)
2011. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mosni kell. de azt szerintem eddig is kellett
2011. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Én igyekszem magyart venni mindenből, paradicsomról biztosan tudom, hogy magyar, azt veszek, a multiknál kapható fóliázott uborkát hanyagolom. Saliból fejes salit szoktunk venni, szerintem az is magyar, de ha nem leszek benne biztos, azt sem veszek egy ideig.

Nem kell túlparázni, de az óvatosság nem árt.


Ui: ha már fertőzött, a bacikat nem tudod lemosni, max. fertőtlenítővel. Én meg azért nem Domestos-szal szoktam zöldséget mosni.

2011. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nemtudom, szrintem ez elég érdekes, hogy a németek a spanyol uborkától lettek betegek. a spanyolok miért nem betegek? talán az összes uborkájukat eladták a németeknek mind egy szálig? bármire rá lehet fogni hogy attól van. ennyi erővel ne együnk semmit.
2011. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ezek ilyen piac befolyásoló hoax-ok, egy hónappal ezelőtt meg a német sertéshússal riogattak, aztán semmi nem volt.


LE AKARJÁK VERNI A FELVÁSÁRLÓI ÁRAKAT.


Szerintem semmi másról nem szól ez az egész.


A termelő becarik, és hogy nehogy rárohadjon az egész, minél hamarabb megpróbál megszabadulni a termésektől, valakik meg jót kaszálnak rajta.

2011. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Vagy a konzerviparosok érdeke ez, hogy minél több berohadjon amit utánna olcsón fel lehet vásárolni, télen meg aranyárba eladni könzervként.
2011. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezért vásárolok a zöldségpiacon kistermelőtől.
2011. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
piacon veszem a zöldséget. aztán a jön a szezon már lesz saját is (egyenlőre retek/hagyma/saláta van :))
2011. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én valamelyik nap spanyol paradicsomot vettem cba-ban, híradót pedig ritkán nézek, így éppen tegnap tudtam meg, hogy mizu. Ráadásul babát várok! Szerencsére semmi bajom, de inkább ezentúl piacon vásárolok!
2011. máj. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én éppen uborkasalátát eszem, miközben itt lógom el a napot.

De egyébként meg meg kell mosni. Mindig meg kell mosni. Lehet, hogy a németeknél ez nem divat.

2011. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!