Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, vagy...

Csak én érzem úgy, vagy tényleg rosszabb lett a Milka csoki?

Figyelt kérdés
Ezt csak az alap tejcsokis verziónál vettem észre, de ott nagyon. Régen ez volt a kedvenc fajtám, nem birtam abbahagyni, olyan finom és lágy íze volt. Mostanában (kb a visszazárható tasak óta) többször is kaptam, és egyszerűen egy táblát sem birtam megenni, mert nem esett jól.. Van egy olyan kakaómasszaízű beütése, mint a halálgagyi mikuláscsokiknak meg a mégszarabb husvéti csokitojásoknak. A másik ami rossz, hogy nem olvad ugy el a szájban, mint régen. De az eprescsokinál semmiféle változást nem vettem észre, az ugyanolyan finom mint régen, meg az ujabb ízek is nagyon jók. Véleményetek?
2011. jan. 5. 22:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
szerintem édesebb lett az alapízű.
2011. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem nekem ment el az eszem, de ezek szerint tényleg elrontották. Ahogy mindig mindent :(

Én csak a simát ettem, néha törtmogyorósat, de a simát már nem bírom megenni :( Amit még szeretek, de csak mostanában van megint, az a robbanócukorkás. Az még mindig finom.

2011. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is feltűnt és más is mondta már ezt. Az ízesítettek tényleg jobbak már, pedig régen nekem is az alap volt a kedvencem. Mostanában szerintem a mogyorósnak van nagyon finom ze, azt viszont a mogyoró miatt nem szeretem annyira.
2011. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
na mégse vagyok hülye :)
2011. jan. 5. 23:12
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

én is édesebbnek érzem, cukrosabbnak, ez egészen nyilvánvaló.

hosszú kihagyás után pár napja ettem Milka Noisette-et, háát engem is meglepett.

2011. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában lettem csokis, de a sima tejcsoki nekem sem jön be a milkából. Csak a joghurtos(natúr), meg a fehér, de tudjuk, h a fehércsoki nem csoki, csak kakaóvaj feljavítva.
2011. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Én Svájcban ettem igazi MILKÁT egyszer,aztán itthon meg "ezt".Ég és a föld......
2011. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Ja, valamit nagyon túlfinomítottak rajta és rosszul sült el. Épp most ettem meg 4 kockát két perce.. nem jó.. :(


Váltsatok át sima Boci-ra, az isteni! :)

2011. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

"Én Svájcban ettem igazi MILKÁT egyszer,aztán itthon meg "ezt".Ég és a föld."


Mi az hogy igazi meg nem igazi? Recept szerint gyártják nem hasraütésre!

2011. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg más az íze Svájcban, ezt én is észrevettem.


A Happy Day narancsnak is tök más íze van itthon, és más Horvátországban. Hiába a recept ugyanaz, de más az alapanyag minősége.

2011. jan. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!