Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A fokhagymakrém szerintetek...

A fokhagymakrém szerintetek mennyivel rosszabb mint a sima fokhagyma?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert kínai recepteket akarok kipróbálni, és sokmindenhez kell, de én már nem használok sima fokhagymát, csak krémet, mert az nem megy olyan hamar tönkre...
2011. aug. 22. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Az igazi fokhagymánál nincs jobb, de ahogy más ételekbe is, a kínai kajába is belerakhatod a krémet. Szerintem a szárított fokhagyma a legrosszabb, a krém elmegy...
2011. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyiban rosszabb, hogy a fokhagymakrém fele víz és só, míg az igazi fokhagymában nincs só.

A kínaiak nem használnak fokhagymakrémet, hanem igazi fokhagymát.

Teljesen más ízt ad az igazi fokhagyma, mintha krémmel készítenéd.

2011. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak igazit használok, szerintem az a legjobb.

Barátnőmnél ettem már krémet, tulajdonképpen az se rossz, de a sima fokhagymában nincsenek adalékanyagok és természetesebb ízű.

A fokhagymás sót is szeretem ízesítésre használni.

2011. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a kÍnai fokhagymánál jobb...:))amilyen fokhagymákat mostanában lehet kapni, minden csak nem fokhagyma.

a macskát akartam elijeszteni vele, mert ott kevert, amikor főztem, és megszagoltattam vele. hát kiverte a gerezdet a kezemből, a szájába kapta és elszaladt vele...

2011. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a kínai felfújt hagymák nagyon szépek, de a magyarhoz képest 0 ízük van. Lehet az kisebb, csúnyább, de jó íze van.
2011. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a magyar alma. :D

"Lehet, hogy van szebb, lehet, hogy van kerekebb, de jobb ízű, aligha!" :D:D

2011. aug. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!