Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet habosislert venni...

Hol lehet habosislert venni pest környékén cukrászdába valahol?

Figyelt kérdés
Olyan mint egy rendes isler, van egy tetje és egy alja és a két isler között tojásfehérjés cukros hab van, ami egy kenyényebb hab, és az egész csokival leöntve, jó magas. Vagy már 10 éve nem találok ilyet sehol, pedig mennyei. Köszi!!
2009. jan. 29. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Abonyban lakom, igaz ez Pesttől majdnem 90 km, de az itteni cukrászdákban csak habos isler van. Én is Pestről költöztem ide, előtte az islert csak lekvárosként ismertem, de nem lehet összehasonlítani a kettőt. A habos isteni!
2009. jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen jó neked hogy élvezheted azt a csodát, bárcsak ne lenne olyan messze Abony. Ha esetleg egyszer feljönnél pestre akkor légyszi szóljál. :)))
2009. jan. 29. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos sehol, ez egy szolnoki süti, és csak a környéken kapni (de a környéken csak olyat, pl. Mezőtúron is). A megyén kívül mindenki hülyének néz, ha a habos islerről kezdek mesélni. =( Úgyhogy kénytelen leszel magad sütni =)
2012. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Eredeti válasza:
Azóta sem lehet Budapest egyik cukrászdájában sem kapni. De amint olvasom egész Európában ismert lett. Ez azt jelenti, hogy Londonban lehet venni, Budapesten nem? :D
2016. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!