Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác elhív egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác elhív egy másik srácot cukrászdába, moziba akkor az meleg? Vagy nem biztos? Ti szoktatok haverokat elhívni ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
2 hete "haver" csak.
2009. márc. 13. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha te hívod el, akkor tudnod kell, mit érzel iránta.

Ha ő téged, - a körülményektől függ. Nekem kicsit "langyos"-nak tűnik.

2009. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
lehet hogy bennem van a hiba, de szerintem igen, persze attól is függ, hogy milyen gyakran és hogyan hív el. próbálj meg beszélni a csókával arról hpgy van valami kiszemeltje, vagy barátője stb. persze óvatosan, mert ha meleg akkor ezt felfoghatja úgy is hogy érdeklődsz iránta.
2009. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
bátyám is szokott a haverjaival moziba menni, de nem meleg.. de ők régóta haverok. cukrászdába viszont nem..az már majdnem oylan mintha elhívna vacsorázni..
2009. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az első nap mikor megismertem akkor egy pizzára is elhívott, igaz részeg volt és akkor a nővérem is velünk jött. De igazából engem hívott csak, szóval nem tudom akar-e valamit.
2009. márc. 13. 21:47
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Eszem megáll!

Már ez is feltűnő, sőt: kétes!

Persze, hogy meleg, hogyne!

Csak homo lehet két fickó, ha együtt megnéznek egy mozit, megesznek egy sütit, esetleg még egyik a másikat haza is szállítja autóval ( vagyis kidobja a házuk előtt ).

Tényleg: mi más témájuk is lehetne?

Hát persze, hogy a szex!!

Bocs, de ez a kérdés már fájt...

2009. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a pakliban...

De próbálj nem így közelíteni a dologhoz, lehet hogy tényleg annyira szimpinek talál, hogy össze akar veled haverkodni! A cukrászda mondjuk ... nem az a tipikus "talihely" két srácnak, de ne vessz el a sztereotípiákban, hogy csak sörrel a kezetekben egy füstös kocsmában lehet jót dumálni :)!

Azért tartsd nyitva a szemed!!

2009. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak édesszájú és szereti a filmeket :P moziuzi :D
2009. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha betársulna mellétek egy csaj, akkor meg értelemszerűen mindenki a hárman párban - effektusra gondolna...

Végülis...

:)

2009. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól valaki nem lesz homoszexuális ha a saját neméből egy személyt elhív ide-oda beszélgetni, haverkodni, persze ez még nem zárja ki azt hogy nem meleg, járj utána hogy mit akar, vagy kérdezz rá.
2009. márc. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

pontosítsd légyszi a kérdést!

Te meleg vagy, és azért szeretnéd, ha ő is az lenne? Vagy a homoszexualitás téged zavar, és ezért nem szeretnéd, ha az lenne?

Ne haragudj, lehet, h csak én vagyok a figyelmetlen, de nekem nem derült ki sem a kommentekből, sem a te hozzászólásodból, h mi is a szitu valójában...

Egyébként én bátyám is a haverjaival megy moziba, nem csapatostul, de egyszer egyikkel, másszor másikkal, bár leggyakrabban csak az egyikkel. Miért? Ugyanolyan filmek érdeklik őket, és nincs az a lány, aki beülve velük rájuk. Vagy lehet, h lány még éppen akadna, de most mindkettő facér. :)

A cukrászda meg.... Hát, ez is egy sztereotípia... Az biztosan "randihely"? Ha épp ott mentek el előtte, és meglátjátok a kirakatban a sok hívogató süteményt, vhogy magától értetődik, h betértek enni vmit. :) Ebben még nincs semmi.

De még mindig nem tudom, h te mit szeretnél, vagy mit nem....

2009. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!