Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik pörgeti fel jobban az...

Melyik pörgeti fel jobban az embert, egy kávé vagy egy energiaital (mondjuk egy Bomba)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 15:31
1 2
 11/14 anonim válasza:

30 mg körüli az energiaitalok koffeintartalma.

Szerintem, egy energiaital jobban felpörget, mert az a koffeinen túl taurint is tartalmaz. Míg a kávéban csak koffein van.

Azért arra vigyázz, hogy ne igyál sokat, vagy vegyél először egy gyengébb energiaitalt, ne egy Red Bullt.

Vagy ha Red Bullt veszel, nézd meg a doboz alján lévő pöttyöt, és olyat válassz, amin kék színű pötty van.

Azok az enyhébbek.

2011. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Attól függ, milyen energiaitalról beszélünk.

A legtöbben valóban 30 mg körüli a koffeintartalom. De ott van például a Red Bull pici változata, amiben 130 mg koffein van és rengeteg taurin. Ez nem vetekedhet egyetlen kávéval sem.

Másrészt, ha nem iszol rendszeresen kávét, akkor eléggé fel tud pörgetni az is.

2011. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Áh, az a Red Bull Energy Shot! Elég durvának tűnik. Én még nem kóstoltam meg. Ti próbáltátok már? Nektek bejött?

Mondjuk én egyáltalán nem kávézom és energiaitalt is ritkán iszom... Kiváncsi vagyok rám milyen hatással lenne... :D

2011. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szerintem is az energiaital a jobb! Saját tapasztalatom. Azért az energy shotot még túl hardcore-nak ítéltem, de a következő vizsgaidőszakban meglátjuk... ;)


Mi ez a kékpöttyözés a Red Bullon, amit néhánnyal előttem írtak le? Én erről nem is hallottam. Bár általában nem azzal vagyok elfoglalva, hogy a doboz alját nézegetem, hanem megiszom és felpörgök. :)

2011. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!