Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valamilyen normális...

Van valamilyen normális testnövekedés serkentő étel/gyógyszer/technika?

Figyelt kérdés
én vagyok a legalacsonyabb a környezetemben még a csajok is túlnőttek és ez eléggé zavar. van valamilyen étel/gyógyszer/technika amivel nőhetnék egy kicsit?
2011. nov. 2. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

van. úgy hívják serdülő kor. van aki már 12-13 évesen 190cm-re nő, de van aki csak 16-17 évesen indul neki.

emellett a genetika is sokat számít. ha a szüleid és nagyszüleid is alacsonyak, akkor nagy valószívűséggel te is az leszel. de ha van köztük egy magas, akkor úgyanúgy te is nőhetsz nagyra.

másrészt nekem is vannak igen alacsony haverjaim, a legtöbbjük rendszeres sportolással a lányok számára sokkal vonzóbb külsőt alakít ki magának, mint én, aki vagyok 190cm és nem sportolok semmit.

2011. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó,jó de én már 17 vagyok és nem fogok már rendesen nőni.a fittség nem téma, nekem van az egyik legjobb kondim a suliba. de akkor is kéne valami...BÁRMI
2011. nov. 22. 16:30
 3/4 tetris ***** válasza:

Drága Alfaparaszt! Talán használ némiképp, ha sokat csimpaszkodsz a bordásfalon, így kinyújtózik a gerinced, és talán növekedésre lehetne serkenteni a szervezetedet.

A hajadat vágasd rövidre, és a fejtetőn fésüld felállósra, olyan sünisre. Ez optikailag egy-két centit rátesz a magasságodra. És ott van még a klasszikus módszer: válassz olyan lábbelit, aminek jó vastag a talpa. Az is jelenthet egy-két centikét.

2011. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves seggdugasz! A középkorban feltaláltak egy eszközt amitől megnyúltak az emberek, de sajna mamár nemnagyon divat. De nebánkódj!! Ha majd forgatnak egy hupikéktörpikefilmet jelentkezhetsz statisztának ;)
2011. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!