Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Székesfehérváron melyik...

Székesfehérváron melyik menzán, étteremben kapom a pénzemért a legnagyobb adagot, ha menüt rendelek egy hónapra előre?

Figyelt kérdés
2 étteremmel kapcsolatban is azt tapasztaltam, hogy 1 év alatt a felére csökkentették a mennyiségeket. Érdekelne, hogy kinek vannak olyan tapasztalatai, miszerint Fehérvárott van még olyan kifőzde, menza, olcsóbb étterem ahol "EMBERES ADAGOT" adnak és elvihető az étel(ételhordóban).
2011. jan. 26. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a problémám nekem is:)Én csak rendelni szoktam,de 2étteremben csalódtam az elmúlt időszakban,eleinte szép és jó minden,aztán hirtelen megszűnik a jólét:)Most 1-2alkalommal a pasából rendeltem főzeléket,meg ilyesmit,végül is nekem elég,de hű de nagy adagot én még sehol nem láttam.Most egyenlőre maradok ennél,aztán meglátom.Asszem most úgy van,hogy 250ft a főzelék ha délután 4után veszed elhozatalra,nézd meg a honlapjukat.Sajnos mást én se tudok,pedig elég sokat kipróbáltam már.
2011. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

érdeklődj a Kistabán étteremben. igaz a Máriavölgyi útun van, de 11-3-ig hossszú kocsisorok állnak előtte.állítólag Fehérvár összes üzletembere, cégvezetője

ott kajál. a főnök a Madler Gyula,aki jóhírű vendáglátós.

árat sajnos nem tudok,de ismerve a családot, a minőség garantált.

2011. jan. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja, még annyit, hogy a Kistabán nem klasszikus értelemben vett étterem, ők csak ebédeltetenek,de nagyon igényes környezetben.
2011. jan. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!