Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Iskolai feladathoz kéne,...

Iskolai feladathoz kéne, étkezési szokásokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyanok válaszát várnám leginkább, akik nem esznek egyáltalán/sok húst (tehát vagy vegák, vagy az anyagi körülmények miatt nem tehetik meg, hogy sok húst egyenek, vagy szimplán nem szeretik a hús ízét, vagy nem hagyomány a környéken/családban sok húst enni, stb.)

1. Volt-e már valami orvosi probléma abból, hogy nem ettetek sok húst? (fehérjehiányos állapot, stb.)

2. Milyen a testalkatotok?

3. Hány alkalommal, és mekkora mennyiségű tejterméket fogyasztotok egy nap? (akár szendvicsbe sajt, sőt, 1 pohár tej is számít!) Írjatok mennyiséget is, tehát: 1 pohár kefir/joghurt, 2 db kockasajt, 1 pohár - 2,5 dl - tej, stb.

4. Foglalkoztok-e azzal, mennyi proteint visztek be a szervezetetekbe? (erre sztem főleg a vegák tudnak válaszolni.)

Előre is köszönöm a válaszotokat!


2011. jan. 26. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem

2. Átlagos

3. Napi fél- egy liter tejet iszom kb (ez attól függ, hogy mit eszem, és hogy mennyit vagyok itthon), emellett sajtot szoktam enni szendvicsbe. Joghurtot úgy heti két- három alkalommal eszem.

4. Nem

2011. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bár én nem vagyok vega, de nem sok húst eszek: hétközben egyáltalán nem, de családi étkezésekkor (vasárnap, ünnepek) eszek húst ha az van, nem akarok kellemetlenséget okozni (a családunkban a kaja több okból is kényes téma).


1. nem

2. átlagos

3. hosszabb időre kiátlagolva kb. napi fél liter tej, 5dkg sajt, 5 dkg túró

4. valamennyire figyelek: a tejtermékeken kívül elég sok hüvelyest fogyasztok, ha lehet akkor gabonával párosítva és hetente néhányszor tofut is eszek. Mondjuk erre annyira nem kell figyelnem mert amúgy is imádom a hüvelyeseket :)

2011. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.nem

2.vékony

3.naponta semennyit, inkább hetente- 1 pohár tej-de az is csak sütibe, vagy levesben tejföl

4.nem

2011. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. nem

2. átlagos

3. 1-2 pohár tej (kávéval), sajtot naponta 1-2 szeletet, tejfölt vagy túrót szinte minden nap, joghurtot minden nap

4. nem, de tojást gyakran fogyasztok, meg halat is, szóját

2011. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. nem volt semmi orvosi problémám abból hogy nem ettem sok húst

2.hát felszedhetnék úgy 5 kilót..szóval vékony,talán túlságosan is

3.szendvicsbe sajt,naponta egy aktivia egy héten kb 4 deci tej

4.nem

2011. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!