Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Milyen...

Valaki segítene? Milyen csokit vennétek meg csomagolás alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem,hogy ha elétek tenne valaki csokikat és neked csak csomagolás alapján kéne döntened milyen csokit választanál?

(szín,minta) vagy bármi ami eszedbe jut,milyet választanál??


2011. jan. 27. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

nekem pl. a milkánál tetszik a lila csomagolás,szóval olyat választanék aminek élénk szine van(rózsaszín stb.)


más kérdés,hogy allergiás vagyok és a kinderen kívül nem ehetek mást.

2011. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

marketing hazi feladat?

En a szines csomagolasut, foleg a piros, rozsaszin, lila szinut valasztanam. joghurtos epres rajzzal a csomagolason. A formaja legyen atlagos. Legyen egy kicsit vastagabb mint az atlag csoki.En nem szeretem a mogyoros, mandulasat. De az epres, malnas, mazsolas rajz a csomagolason az vonzo nekem.

2011. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Főként a mintákra lennék kíváncsi.. :)

2011. jan. 27. 19:21
 4/14 A kérdező kommentje:

Pályázatra kellene.

És pont ilyen választ(válaszokat) várok,mert kíváncsi vagyok másnak mi a vonzó és milyen mintájú csokikat választ szívesebben..

köszönöm a választ.

(esetleg linkelhettek is ha úgy könyebb..)

2011. jan. 27. 19:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

a gyümölcs a csomagoláson az még tetszik.

2011. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én az igényes, gusztusos csomagolás alapján, illetve az összetevők (minőség) alapján választanék.

Amelyikben nem etilvanilin, hanem igazi vanilia van, illetve magas a kakótartalma azt választanám.


Üdv!

2011. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Amin rajta van a csokoládé képe, amúgy én valamiért a világosabb csomagolásúakat nézem meg először :D Kinder, Schogetten amiatt tetszik, mert dobozban van több darab :D
2011. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

A csomagoláson jól mutat a sötét (barna vagy fekete) és az arany kombinációja. Valahogy azt sugallja, hogy jó minőségű, bársonyosan olvadó csokival lesz dolgom.

A Lindt csokik csomagolása ebből a szempontból nekem bejön.


[link]

2011. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

hááát

én olyan gombóc artúr vagyok

mindenfajta csoki jöhet , a csomagolás mellékes

:)

2011. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlen színesnek lennie. Engem az vonz egy csoki csomagolásában, ha rajta van a csoki képe, amiből van letörve már egy darab és látszik a belseje is. Meg ha gyümölcsös egy csoki, nagyot dob a latba egy szépen illusztrált gyümölcs fotója.
2011. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!