Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kedden ott alszom a barátomnál...

Kedden ott alszom a barátomnál, most először, és milyen ételeket fogyasszak aznap vagy italt, hogy éjszaka ne szellenstek vagy ne jöjjön rám a szellentési inger?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 22:08
 1/5 anonim válasza:
100%
Hát babot ne egyél mindenesetre, de ha kiszalad egy puki az még nem a világ vége! Emberek vagyunk ugyanis! :)
2011. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hóst semmiképp..nálam az katasztrófa :D rizs, gabonapehely.. ezektől nemigen fogsz :)
2011. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Babot, szóját, káposztát, kólát, hagymát ne egyél.
2011. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 doboszoli ***** válasza:
100%

Ez csak eleinte okoz gondot.

Tanult barátom szerint a valódi szerelem onnan ismerszik meg, amikor már mersz az ember előtt hangosat fingani.DD)

2011. febr. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 doboszoli ***** válasza:
100%

Álljon itt egy történet az üggyel kapcsolatban, hátha valaki nem ismeri.

Vonaton, kupéban utaznak, egy hölgy, valamint egy angol, francia, és egy magyar úr.

A hölgy véletlenül elenged egy "galambot".

Az angol, megvédendő a hölgy becsületét, így szól:

"bocsánatot kérek, a sok bélszín az oka, én voltam."

Kis idő múlva, a hölgy ismét reccsent egyet. A francia:

"elnézést, én voltam, a sok csiga..."

Néhány perc múlva a magyar úr feláll:" Uraim, kimegyek a peronra dohányozni, ha a hölgy újra fingana, természetesen én voltam."

2011. febr. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!