Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Aki éjszaka is dolgozik...

Aki éjszaka is dolgozik milyen ételt szokott vinni?

Figyelt kérdés
Vmi könnyű étel is jól jönne!/L/köszike
2011. jan. 18. 17:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Az én barátom biztonsági őr 24 órát dolgozik 3 naponta,és ő azt a kaját viszi amit otthon is enne :).Főtt kaja,szendvics,stb...
2011. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Egy ideig nem ettem a többiekkel éjszaka, mondván ilyenkor aludni szoktam, nem enni. :) Aztán egyre kevesebbet bírtam felkelés után enni, és így hajnalra már nagyon eléheztem. Ezért mostanában mindig viszek kaját: általában szendvicseket sok salátával, vagy sima kiflit joghurttal, esetleg virslit, főtt tojást, vagy egy szelet pizzát. A lényeg, hogy ne legyen zsíros, nehéz, és megterhelő a gyomornak, mert éjszaka anélkül is hamar elálmosodok, hogy tele lenne a hasam. :)
2011. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanazt, mint nappal. Kiflit, tejet, vagy joghurtot, esetleg kekszet. Nálunk nincs idő nagy zabálásokra, a kávé tart életben.
2011. jan. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Hasznosak !
2011. jan. 19. 17:54
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Én mikor elmegyek és mikor hazajövök akkor eszek.
2011. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
azta jól bírod hallod:-)))én éhen hallnék mire hazaérnék:-P
2011. febr. 4. 20:02
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Mivel fizikai munkát végzek, és emelgetek,meg egész éjszaka szaladgálok le föl, ezért azt viszem, ami éppen van itthon.Van, hogy szendvicset, de van hogy főtt ételt, általában valamilyen tésztát pl, milánói, túrós tészta, stb.stb.

Nem félek attól, hogy elhízom, mert eleget mozgok munka közben, meg ilyenkor úgy is nappal alszom, és sokkal kevesebbet is eszek, kb napi 2szer, Éjszaka, meg mikor felkelek munka előtt.Úgyhogy éjszakás hét végére mindig soványabbnak látom, érzem magam.

23L

2011. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszike a választ,én is fizikai munkát végzek,hát éjszakás 7en hálistennek kevesebbet eszünk.
2011. febr. 5. 10:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szendvicset vagy főtt ételt szoktam vinni. Fizikai munkához elengedhetetlen az energia, joghurtokkal, gyümölcsökkel nem bírnám.
2011. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
jól bírom, ehhez szoktam már hozzá. néha nem mondom, van olyan, hogy megéhezem és ezért van nálam mindig egy snickers. (viccen kívül :))
2011. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!