Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi kávét igyak hogy még...

Mennyi kávét igyak hogy még ne szokjak rá?

Figyelt kérdés

Csak mert 4:40-kor kelek általában, és néha piszok jól esik reggelente egy kávé, de azért nem akarok rászokni, hogy nélküle ki se tudjam nyitni a szemem. Ha mondjuk hetente 2-3-at iszom az oké? (csak reggel)


16/F


2011. febr. 16. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én minden reggel iszom egyet, de ha kimarad, akkor sem vagyok "zizi", nem mondanám, hogy rá vagyok szokva.

Bár tegyük hozzá, hogy nem főzött kávét, hanem híg instantot iszom és már 27 éves vagyok, bár fiatalabb koromban ha jól emlékszem még többet ittam.

2011. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0-t a reggeli 1 darab kávé is nagyon tud hiányozni.
2011. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem reggel kell egy kávé, hogy magamhoz térjek, bár én is az instantot iszom, a rendes főzött kávétól szerintem túlpörögnék. :)

Ezután még napközben is elfogyasztok 1-2-t, de csak az íze miatt. Rá lehet szokni elég hamar, bár nekem leginkább azzal van bajom, hogy eléggé sárgítja a fogakat... :/

Amúgy ha csak reggel iszom meg egy bögrével, akkor azzal már elvagyok.

2011. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!