Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak rá az alkoholra?

Hogyan szokjak rá az alkoholra?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az alkoholt, de szeretnék, néha berúgni a többiekkel, hogyan szoktassam magamat rá? (Kortyolok és megízlelem, rögtön kiköpöm)
2011. júl. 25. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baj nincs azzal, ha nem kívánod, nem szereted az alkoholt. Sőt. A többieknek ezt el kell fogadniuk. Te pedig igyál néha valami finom koktélt, vagy valami könnyűt, de hidd el, lehet jól szórakozni agysejtpusztítás nélkül is.
2011. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
gondolom a szüleid miatt vagy ilyen
2011. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
ne akarj rá szokni az alkoholra! de Ha vmi alkoholt akarsz inni akkor igyál vmi édeset ami itatja magát pl liköröket,kevertet....
2011. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem szereted, akkor sehogy :-)


Egyébként én is így voltam, kicsit kellemetlenül érintett, hogy ha beültünk valahová, akkor ők sör meg ilyesmi, én meg ott ücsörögtem a kólámmal. Őket nem igazán zavarta, de engem igen.


Aztán nekiálltam iszogatni velük, nem sokat, vagy ilyesmi, egy egy vbk-t, vagy vannak ezek a limonádék, mint citromos meg narancsos sör, ilyesmi. Ezeket megszerettem, aztán jött a sör. Nem lettem alkoholista, de ha olyanom van,akkor meg tudok inni velük egy kört.


És a finom tömények meg nem lehetnek gondok.


De ha nem szereted az alkoholt, egyáltalán, akkor ne próbálkozz, úgy vagy jó, ahogy vagy :-)

2011. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
92%
vegyél egy karton sört és idd meg...ezek a mai fiatalok még inni is a neten tanulnak?
2011. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én sem szeretem nagyon az alkoholt, de néha, évente kétszer kb megiszunk párommal 1-1 üveg édespezsgőt, vagy édes vörösbort, illetve 1-2 üveg csoki vagy kávélikőrt, ezeket alkalomadtán szeretjük. Igyál valami édeset, és keveset. DE ha egyáltalán nem kívánod ,semmi baj nincs vele.
2011. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem a szüleim miatt vagyok ilyen, miért lennék? o.O em tudom, egyszerűen csak nem szeretem... De most szeretni akarom. Olyan, mint mikor a gombát nem szereted, de addig eszem, amíg megszeretek. Tudom, hogy lehet így is, csak néha jó lenne teljesen elengedni magam, berúgni egy hatalmasat, hogy alig emlékezzek valamire és ne legyek ilyen különc...
2011. júl. 25. 11:05
 8/19 anonim válasza:
94%
régebben én sem voltam az aki szereti az alkohol. de ittam konyakot kólával és nagyon ízlett mert édes volt. a lényeg h ne rakj bele sok konyakot és nem érzed annyira az ízét. és nem is kell majd neked sok h berúgj mert nem iszol rendszeresen és sokat. :)
2011. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

sehogy.


nem érdemes.

2011. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
94%
koktélt igyál akkor! vannak olyanok, amiben nem is érzed az alkohol ízét, de egyszer csak azt veszed észre, hogy már be is vagy rúgva..:D
2011. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!