Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit igyak így? (kérdésed...

Mit igyak így? (kérdésed rövid stb. )

Figyelt kérdés
Nagyon sokat iszom, mindig, leveshez is állandóan kell innom. Mindig szomjas vagyok. Viszont nem szeretem a vizet. Általában Bolero italporból készült innivalókat iszom, vagy teát. De tudom hogy a Bolero nem egészséges, és valami mást kéne innom. De mit igyak? Olyan innivaló kell, ami egészséges, de finom ízű.
2011. aug. 5. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen teát ihatsz, ha nem édesited. Egész biztos találsz olyat, ami neked jó izü.
2011. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de amikor nem kívánok teát, mert például gyorsan szeretnék inni valami hideget
2011. aug. 5. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:

jeges tea? Jeges kávé? Sztem a citromos víz jéggel is nagyon üdítő, meg az én gyomromnak jót is tesz. Persze ha nem cukrozod. De ha édeset akarsz, dobhatsz bele cukorpótlót.

vagy 100%-os narancslé...répalé...céklalé... kompót leve... mentalevél sima vízbe, jéggel...

2011. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
73%
uuh .. mi most találtuk ki barátnőmmel ... hideg víz,citromlé,cukor(De szerintem inkább cukor helyett méz) és olyan jó ebbe a melegbee: D meg minden .. én is mindig iszok leveshez is:DD:)
2011. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig legyen a hűtőbe hideg innivaló:ahogy már írták tea,limonádé,gyümölcslé,szörp,ízesített ásványvizek.
2011. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!