Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Articsóka (konzerv) az üzletek...

Articsóka (konzerv) az üzletek polcain hol van, milyen élelmiszerek közt?

Figyelt kérdés
Végig jártam a tescot, befőttek, üveges-, konzrev zöldségek és nem találtam. Nemzetközi konyhás részen sincs, hol van akkor??
2011. febr. 18. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor vagy nem volt, vagy úgy csináltak vele, mint egy állateledel- és felszerelés boltban a görénytáppal(betették a rágcsálóeledelek közé).

Ha megkérdezel legközelebb egy eladót, az a legegyszerűbb, bár szerintem a konzervek közt a helye, de lehet hogy ők a zöldségosztályon tartják.

2011. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megkérdeztem és 2 kedves srác segített keresni, azt kérdezték először hogy az micsoda??? Mondtam, hogy kóstolják meg mert finom :) de lövésük se volt róla
2011. febr. 18. 15:49
 3/7 A kérdező kommentje:
megkérdeztem és 2 kedves srác segített keresni, azt kérdezték először hogy az micsoda??? Mondtam, hogy kóstolják meg mert finom :) de lövésük se volt róla köszi
2011. febr. 18. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a magyarok olyan ritkán fogyasztják, ezért nem tartanak a boltokban, nem fogyna, ezért is nem találtad. Ott keresném amugy ahol a kapribogyó van. De szerintem ha van rá lehetőséged próbáld meg egy bio boltban keresni.

Mondjuk Tescoban én a szezámmagot is alig találtam meg :)

2011. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tescoban nincsen. Egyébként ha valahol találsz,akkor az a kozerv zöldségek között lesz
2011. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sparban van,tényleg a konzerveknél,ahol a kapribogyó is van.
2011. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Na én is nagy rajongója vagyok az articsókának, így találtam meg ezt as kérdést is. A Tescoban meg a Sparban is halálra kerestem de még sosem láttam ott. A vővám téri piaccsarnokban volt egy kínai az alagsorban, náluk volt de elköltöztek a Fővám tér 5-be.

Elvileg van nekik itt a honlapjukon a link:

[link]

Holnap megyek megnézem személyesen is. Pizzára imádom tenni!

2012. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!