Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gombamérgezés ugye nem kapható...

Gombamérgezés ugye nem kapható konzerv gombától? Vagz esetleg zacsis levestől.

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nem.
2011. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Chrisstian_ válasza:
:DDDD
2011. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű...valami más a gond
2011. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. aug. 11. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Én tavasszal dobtam ki egy egész doboz konzerv gombát attól függetlenül, hogy "írás szerint" még tartott a szavatossági ideje. Egyáltalán nem úgy nézett ki, hogy azt szívesen megettem volna. Felmerült bennem a gyanú, hogy "átdátumozott" volt.
2011. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de az akkor étellmérgezés, nem? de ugy értem, h a konzervben nincs gyilkos galóca vagy más mérgező gomba..
2011. aug. 11. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet benne gyilkos galóca meg hasonló. Ezeket a gombákat úgy termesztik..
2011. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mérges gomba kizárt, ahogy az előttem szóló mondta, ezeket termesztik, nem pedig az erdőt járva szedik össze, viszont lehet kapni gombamérgezést, ha túl sokat fogyaszt az ember huzamosabb ideig. Ismerősömmel ez történt, sok gomba (nem mérgező), betegség, gyomormosás.
2011. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
knorr gombakrémlevest ettem és fáj a hasam, ezért kérdeztem... de akkor mástól fáj.
2011. aug. 11. 20:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Gombamérgezéskor nem a hasad fáj..Elhiheted.Nekem volt....

10l vízzel mosták ki a gyomromat.... :(

Elözször a hideg rázott,álmos voltam,gyomrom fájt,izzadtam aztán mire a szüleim beértek velem a kórházba már szinte nem is láttam....Borzalom volt.Még jó,hogy csak én ettem az akkori gombapörköltböl....


Fagyasztott gombától semmi bjod nem lehet.Pláne nem zacskóslevestöl. :)

2011. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!