Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rendelnétek muffint házhozszál...

Rendelnétek muffint házhozszállítással ha lenne rá lehetőség?

Figyelt kérdés
édes és sós változatban,kb annyi idő alatt kiszállítanák mint egy pizzát.
2009. febr. 15. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi családunk nagy muffin imádó, ezért az összes hölgy tag megtanulta elkészíteni. Annyira egyszerű és gyorsan kész van, hogy én biztos nem rendelnék. Viszont a te megoldásod biztosan jobb, mint a boltban kapható csomagolt termékek. Sok sikert!
2009. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem hiszem, mert ha megkívánom, veszek pl. egy 4 db-osat, vagy ha többen vagyunk sütök én. Meg ha valaki csak 2-t akar rendeli, gondolom nem lenne olcsó meg lenne kiszállítási díj, és így nem érné meg megrendelni. Ha lenne egy muffinos üzlet (mint egy pizzázó), hogy beülök, és mondjuk 150-ért választhatok 8-10 féle közül(előre el van készítve és ki van rakva), úgy vennék belőle, de rendelni semmiképp sem erndelnék.
2009. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se vennék,akkor már megcsinálom otthon,de mondjuk nem is eszem annyira a muffint. Ha meg vendégek jönnek,akkor meg veszek,vagy csinálom.

Ha te csinálsz ilyen helyet,akkor feltétlenül kell más kaja is,amit lehet választani,mert ez így kevés.

2009. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz elkészíteni, így rendszeresen biztos nem, viszont ha váratlan vendégek jönnének, és nincs mivel megkínálni őket, akkor lehet, hogy élnék a lehetőséggel.
2009. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rétest/fánkot lehet, de én imádok sütni, és egy tál muffin 20-25 perc alatt kész van, addig ki se érne rendesen, ha rendelném...
2009. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább magamnak készítem!
2009. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
tehát nem lenne érdemes kiszállíást csinálni,inkább egy sütiző helyet?
2009. febr. 15. 12:30
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal, én se rendelnék, mert nagyon hamar és nagyon egyszerűen el lehet készíteni házilag. Pizzát azért rendelnek sokan, mert az igazán finomat nehéz és sok idő megcsinálni.

Süteményt se rendelnék szerintem, mert vannak jó cukrászdák a környéken.

2009. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább sütiző hely kellene! Én el tudok olyat képzelni, mint a 90-es években a Dunkin' Donuts volt, ahol mindenféle fánkokat lehetett kapni elfogadható áron. Bár sajnos ez a lánc kivonult a magyar piacról, mert nem ment az üzlet... Ettől függetlenül eredeti ötlet, pl. ha egy forgalmas helyen nyitnátok és az otthon készítettnél extrább muffinokat árulnátok, biztosan lenne rá vevő. A Daily One szendvicses is árul muffint és mindig elfogy, uh. van rá kereslet. Ha megnyitottatok írj, én feltétlen benézek ;D
2009. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az még egy pár év de igérem irni fogok :)
2009. febr. 18. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!