Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha lehetőség nyilna webshopon...

Ha lehetőség nyilna webshopon keresztül, házhozszállitással intézni a mindennapos bevásárlást (alapvető élelmiszerek, vegyiáru és minden egyéb) igénybe vennétek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alapvetőkre nem venném igénybe!Szeretek boltba járni!
2010. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire azért ne legyünk már kényelmesek, szerintem már az is túl sok, amit manapság a modern világ nyújt, azokat sem tudom kihasználni...

Meg különben is, az előttem szólóhoz hasonlóan, szeretek "shoppingolniiiiiiiiii" xD

2010. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten van ilyen. Én igénybe venném, mert vidéki vagyok és a sorba állást is utálom a kasszánál.
2010. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Már van ilyen webshop, és nem igazán "működik". Nagy piramist is építettek már köré...

Én biztos, hogy nem mondanék le a vásárlás lehetőségéről, emellett egy nagy áruház árukínálata nem mérhető össze egy webshop "szelektált" kínálatával.

2010. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azért igénybe venném,ha nem is állandóan.
2010. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem venném igénybe. Egyrészt szeretek vásárolni, van is időm rá, mert négykor végzek és csak ötkor megy a vonatom. Másrészt szeretek nyitott szemmel járni, nézni, hogy hol van akció, mihez jutok hozzá akciósan. Például a múlt héten egy kilós rizs volt leárazva 149 ft-ra, a webshopban ilyet biztos nem kapok.
2010. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem szeretek boltba járni,de nem venném igénybe.Szeretem az árút látni,mielőtt megveszem.És ez az élelmiszerekre méginkább igaz.
2010. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném igénybe. Nekem fontos, hogy válasszak, közelről megnézzem a terméket, látatlanban nem szívesen vennék meg semmit. Sokszor volt már, hogy az újságban tetszetős termékről a boltban derült ki, hogy nem is olyan vonzó. Azon kívül, ahogy az előttem szólók is írták, a multik akcióit és árukínálatát biztosan nem tudja egy webshop biztosítani.
2010. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én sem venném igénybe, szeretek én is boltba járni :)
2010. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En kulfoldon eltem sokaig, ott ez gyakori, az osszes hipermarket weboldalan van ra lehetoseg.

En gyakran eltem vele, a nagyobb bevasarlasokat szerettem igy intezni. Havonta 1 alkalommal biztosan volt ilyen es nagyon praktikusnak tartottam?

Hogy miert?

Eleinte azert, mert nem volt autonk. Szeretem, ha fel van toltve a fagyasztonk hussal, zoldseggel, szeretem, ha van itthon asvanyviz, szeretem, ha nagy kiszerelesben vasarolom meg a mosoport, mert a kisebb, cipelhetobb ketszer annyiba kerul. Nem szeretek aprankent, vagy a kozeli kisebb uzletekben vasarolni, mert ha tobbszor megyek, akkor tobbszor veszek meg felesleges, csupan megkivant, vagy hirtelen felindulasbol megvett dolgokat, tobbet koltok ezekre, raadasul a kisebb uzletek dragabbak voltak.

Viszont utaltam, hogy ugy kellett felszallnunk a buszra nemtom hany kg cuccal, hogy meg a fulunkrol is szatyor logott.

Azutan babat vallaltunk. Terhesen meg kevesbe voltam hajlando cipekedni.

Teljesen egyertelmu volt hat, hogy a megszokott, rendszeresen vasarolt es fokeppen nehez, vagy nagy meretu (pl wc papir) dolgokat neten valogatom ossze es rendelem meg, ugyis kartyaval fizettem volna, igy sem volt szallitasi koltseg, megadtam, hogy mikor hozhatjak es masnap este mar nalunk volt minden.

Hiaba volt mar autonk utana, akkor is eltem a lehetoseggel. Igy is mentem vasarolni eleget, hiszen a napi cikk (tej, kenyer, egy-egy fuszer, felvagott, ilyesmi) meg hianyzott. Hat, nekem ennyi epp eleg volt.

A ferjemmel inkabb parkba setaltunk, vagy kirandulni jartunk hetvegen, nem a bevasarlasra vesztegettuk el az egyutt toltheto orakat.


Es egyebkent rengeteget sporoltam. Mert netes vasarlasnal sohasem volt olyan, hogy mondjuk a legolcsobb (de minosegre tokeletes) tortabevonobol eppen ures volt a polc es helyette csak az epp ugyanazt a celt szolgalo, de ketszer annyiba kerulot vehetem meg. Neten mindig megvehettem a termekskala legolcsobb termeket is.

Mert tok jo, hogy itthon is mondjuk az Auchan-ban hatszor feltunoen ki van irva az egyes polcoknal, hogy ott talalhato a legolcsobb valtozat. Csak eppen rendszerin ures es vehetem a dragabbikat...

2010. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!