Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rendelnétek muffint házhozszál...

Rendelnétek muffint házhozszállítással ha lenne rá lehetőség?

Figyelt kérdés
édes és sós változatban,kb annyi idő alatt kiszállítanák mint egy pizzát.
2009. febr. 15. 10:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a sütiző hely mellé teszem le a voksom. Muffint készíteni nagyon egyszerű, és gyorsan megvan. Rengeteg féle változata van sós is, édes is, töltött töltetlen, hogy egy kicsit Gombóc Artúrt idézzek. Később pedig úgy is kialakul, hogy van e igény házhoz szállításra, és akkor azt is be lehet indítani. Ha jól olvastam ki a soraidból indítanál egy ilyen jellegű cukrászdát, javasolom mellé a különböző kávékat, teákat. Szerintem érdemes ezzel foglalkozni. Az emberek rohannak, mert ez egy ilyen világ, de szinte nincs is ember, aki ne szeretné, így beül, bekapja, megissza mellé a kávét vagy teát, és szalad tovább, s már van is valami a gyomrában.
2009. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tutira igénybe venném... Nem nyitottad még meg?:D A fél karomat oda adnám bármilyen édes muffinért jelen pillanatban:D
2009. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem, mert eleve szeretek sütni, a muffin meg egy olyan dolog, amihez nem kell túl sok energia, sem szakácstudás.

Esetleg akkor lenne kereslet iránta, ha külsőleg különleges muffinokat készítenél, különleges mintákkal, cukormázzal, marcipánnal, stb, akár fogadásokra, partikra és választhatna saját dizájnt a megrendelő.

2009. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én tuti rendelnék :D Nem tudok sütni, meg kedvem sincs, szóval nálam tuti siker lenne. Meg azért mégis más, amit házilag frissen sütnek, mint az előre csomagolt (ki tudja hány napos:S)

Viszont ha reálisan gondolkodom, jobban jártok egy beülős-sütizős hellyel. Belőlem, és a másik muffin-imádó válaszolóból nem hiszem, hogy megélnétek:D

2009. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!