Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol tudok venni natúr geszteny...

Hol tudok venni natúr gesztenyepürét, amiben nincs rum meg semmi? Márkát is légyszi.

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:

inkább mondj olyat, amiben rum van :D


cukrozottat és natúrt lehet kapni, az előbbit bárhol, az utóbbit minden nagyobb boltban

2011. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyat amiben egyáltalán nincs semmi aligha lehet kapni.
2011. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb áruházakban (Tesco, Interspar) mélyhűtve lehet kapni Maroni márkájút, ez reszelt állapotban van. Mihez használnád? Mert egyébként borzasztóan natúr, de pl. húsételekhez el tudom képzelni (pl. gesztenyés pulyka). Ugyanitt lehet kapni natúr gesztenyét, hámozva, egészben, ugyanúgy mélyhűtve. Lehet kapni még zacskós kiszerelésben főtt, natúr gesztenyét, annak nem tudom a márkáját (azon a részen, ahol mogyoró, mandula ilyesmik vannak).
2011. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kisbabámnak kellene. A környékünk boltjait már végigjártam,de mindegyikben van valamilyen aroma amiket ott kapni.
2011. febr. 23. 23:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Szemes gesztenyét már vettem,és veszek is,csak nincs mindég kedvem vele bajlódni.
2011. febr. 23. 23:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor marad a Maroni natúr. A kecskemétinek van gesztenyés bébiétele, én azt adtam a babámnak. Egyébként inkább sütőtököt, meg más zöldségeket, gyümölcsöket.
2011. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,már 1éves és nagyon szereti a gesztenyét,és a belőle csinált kajákat.
2011. febr. 24. 00:11
 8/9 anonim ***** válasza:
egyéves babának már nyugodtan adhatsz olyan gesztenyét is,ami nem natúr.Nincs rum benne,csak aroma. Ennyi ízesítő a joghurtokban is van.
2011. febr. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem tudok a kérdésedre válaszolni, de engem meg az érdekelne, hogyan készíted el a "rendes" gesztenyét. Bevallom, még soha nem készítettem és engem is érdekelne pont a babám miatt.
2011. febr. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!