Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy a gyorséttermekben...

Tudom, hogy a gyorséttermekben a kaják baromi egészségtelenek, kb félévente 1x eszem ilyen helyeken, de szerintetek a McDonalds, a Burger King, vagy a KFC az, amiben az ételek összetevői "természetesek"? Melyik az "egészségesebb"?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs különbség. ha félévente egyszer eszel akkor meg teljesen mindegy, csak ízlés dolga melyik jön be jobban.
2011. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében egy kutya mind,de ha ilyen ritkán eszel akkor amelyik neked szimpatikus!Nekem a Meki a kedvencem,de én is ritkán eszem ott....
2011. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
szerintem a kfc a legjobb,izre is minőségre is
2011. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Mivel a krumpli a legegészségtelenebb és az mindegyiknél egyforma...minegy
2011. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
a kfc rendes csirke a burger meg rendes marha- legalábbis ezt állítják, és nem állíthatnák ha nem lenne igaz elég sokat ellenőrzik őket, de a meki nem mondd ilyet, tehát az nyilván kb 20% húst látott, ami amúgy az ízéből is lejön, de mindegyikat olajban sütik, tehát olajos, a zsemle cukros, összességében mégis: a kfc, meg a burger legalább rendes hússal dolgozik
2011. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
A McDonaldds-ot semmiképp ne válaszd! Volt egy pasi, aki évekig megőrizte az ott vett hambiját és nem romlott meg, csak olyan lett mint egy műanyag hamburger:S
2011. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Én is így vagyok, mint te, hogy félévente egyszer.

Akkor viszont KFC-t. :) Ismerősöm dolgozott Nagy-Britanniában KFC-ben, és mondta, hogy bizony igazi csirkehúst vágnak össze alapanyaghoz, és ahhoz már "csak" valami térfogatnövelőt tesznek... Ergo látott húst. :)

2011. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

1. helyen nálam a Meki áll, az volt itt nálunk előszőr a városban. Aztán 2. helyen a Burger King. A KFC sajna még nincs nálunk, de ha lenne az lenne a 3. helyen.

Am nem egészségtelenek az ott árult kaják. Ugyan onan jönnek az alapanyog ahonan a boltok is veszik. Jah és általában azért marad ugyan olyan a kaja mert a meki is megmondta, hogy pl. kihűlve és utána melegítve, vagy elkészülte után 15-20-percel már élvezeti értéke csökken. Am nincs benne tartósítószer és adalékanyagok, ezért is ilyen és ezért is dobják ki a mekinél a hamburgert, sajtburgert stb-t, ha lejár az ideje.

2011. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
A mekiiii a legjobb <3 Kit érdekel hogy évekig őrizte és nem romlott meg, finom és az a lényeg, am meg jó hülye volt hogy hagyta elpazarolódni XDDDD
2012. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
76%

KFC! of course!

szerintem a KFC a legjobb...

mármint ebben a témában.

Annyival jobb hogy kevesebb az adalékanyag az ételekben, és rendes csirkehússal, liszttel, tojással dolgoznak.

Az egyik előző hozzászóló is mondta, hogy csak téefogatnövelőt teszbek hozzá, nameg persze egy kis tartósítószert... :)))

Ízfokozót nem, mert arra nincs szükségük! :D Nyami!

2012. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!