Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek az energiaital...

Szerintetek az energiaital nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés
Azért mert azt mondták, hogy a sör meg a pálinka is egészdégesebb!
2011. aug. 20. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát néhanapján lehet fogyasztani, de eléggé káros.
2011. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hát, hiszen a vezérünk is ezt mondja és ezért adóztatja meg a mi érdekünkben...
2011. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Cukros víz" szintetikus ízesítéssel és színezékkel,némi élénkítőszerrel.

Biztos nem egészséges!

Ha sokat fogyasztasz belőle,akár egészségtelen is lehet,mint bármi más(kávé,pia,stb.)!

2011. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban , már mi egészséges?!
2011. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Az energiaital nagy f.os. Emlékszem, volt olyan hogy hétközben mindennap ittunk kb. egy kettőt, aztán pénteken már nem, de tiszta ideg volt mindenki, bármilyen gyökérségen felkaptuk a vizet. Mint amikor a függőktől eltiltják az addikciójukat. Durva volt, ráadásul aludni se lehetett tőle. Mellesleg, egyáltalán nem olyan finom. A sárga monster hányni való. Ja, azt nem mondtam, hogy azóta nem is energiaitalozok, és nem is fogok - jó, egyszer majd vodka redbullt, ha lesz... De azon kívül semmi. A pálinka meg kismértékben egészséges, a sör is. Kis mértékben. Természetes hozzávalók...

azt is hallottam, hogyha valaki megiszik pár naponta egy bizonyos mennyiségű vörösbort, az milyen egészségesen él, mert az tulajdonképpen természetes alapanyag, nem úgy mint az energiaital, a sok cukorral meg művackokkal, és az Enemtomhánnyal.

2011. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak energiaitalok, amelyek nem pancsolt összetevökböl állnak, csak fizesd meg.
2011. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oks amúgy már én sem nagyon iszom mert túl édes meg gondolom a fogat is roncsolja... És télleg a sárga monstertől hányni lehet én mondjuk a kéktől tök rosszúl lettem...
2011. aug. 20. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
igyatok sört
2011. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eléggé káros, viszont én ennek ellenére napi 1 litert simán megiszok.

Nem tudok leállni vele :(

2011. aug. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!