Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igaz hogy, a McDonald's egy...

Igaz hogy, a McDonald's egy kalap szart nemér egészségtelen ételek hízlalü kaják?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 20:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
ez így igaz!!!
2011. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Nézd meg a Super size me c. filmet és többet nem jut eszedbe ez a kérdés!
2011. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Én is inkább a sarki pecsenyésnél vagy hentesnél eszem hurkát, kolbászt, oldalast vagy ilyesmit. Vastagra szeletelt, friss kenyérrel, házi savanyúsággal. :)
2011. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

jahh

sokkal jobb

2011. szept. 6. 20:23
 5/23 anonim válasza:
93%
Teljes mértékben igaz.
2011. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
93%
ma az emberek azt eszik ami finom, ne mami egészséges. Persze lehetne a kettőt együtt is...
2011. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Ez a nap leghülyébb kérdése...


Igaz hogy, az ég kék?

2011. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, ha minden nap ott eszel. Egyoldalúan étkezve persze, hogy bajod lesz tőle.

Annyira nen hízlal, de tényleg egészségtelen a sok ízfokozó és tartosítószer miatt! :(

2011. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
én az otthon főtt kaját szeretem. mindegy hogy olasz, magyaros de legalább tudom mi van benne. Mc Donald's tönkrevágja az ember szervezetét, és úgy mű ahogy van. Most illúzióromboló leszek, ugyanis kevesen tudják hogy pl. a húspogácsa libabőrből és csontenyvből készül majdnem minden gyorskajáldában.
2011. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Igaz. De finom. :)

Ha havonta egyszer ott eszel, semmi bajod nem lesz. A hangsúly a mértéktartáson van. Persze nem muszáj enned, ha nem szereted.

Ha megcsinálod otthon a rántott húst és a sült krumplit, és azt eszed egy hónapig reggel, délben, este, fél liter kólával, pont oda jutsz, mint a Super Size Me főhőse.

Vagyis nem a hamburgerrel és a sült krumplival van a baj, hanem az egyoldalú és/vagy mértéktelen zabálással.

2011. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!