Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valóban undorító a lóhús, a...

Valóban undorító a lóhús, a nyúl, stb fogyasztása?

Figyelt kérdés
Imádom a hús ételeket, igazából mindenféle húst, ha jól van elkészítve.. Mostanában viszont szinte elmegy a kedvem az evéstől a családi vacsorák alkalmával, mert a nővérem folyamatosan fujjol, utálkozó..stb arcot vág étkezés közben, mert pl nyulat, lókolbászt stb-t eszek, ami szerinte a legundorítóbb dolog, mert milyen cukik előtte stb.. Tényleg ennyire undorító ez?? Ti, hogy vélekedtek erről?
2011. febr. 25. 17:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Lókolbászt még nem ettem de megkóstolnám, viszont a nyulat imádom, igen, cuki a nyúl stb de finom! Egyed csak nyugodtam és amikor mondjuk a nővéred leenged a torkán egy bébirépát vagy bébikukoricát akkor hangosan fujjogjál ,és mondd neki, hogy hogy vagy képes megenni hiszen még csak bébi, meg sem nőtt!!
2011. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

A malac is aranyos,de mégis imádom a hamburgert,és a hurkát..

A csirke is jópofa de egy jó csirkehús leves csodákra képes..A nyúlpaprikás is finom..A nővéred meg csak álszenteskedik..Egyébként ő eszk húst? Mert ha igen visszavágnám neki,hogy a kismalac is olyan édi,meg a kicsike sárga csibék...

2011. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igen, eszik húst és már én is mondtam neki.. De szerinte azok koszos állatok nem úgy mint a ló, aki a kutya mellett az ember legjobb barátja..stb.. A nyúl pedig olyan kis aranyos marad élete végéig, nem úgy mint a disznó vagy a csirke.. Ez volt a válasza..
2011. febr. 25. 17:22
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Majd ha éhes lesz zabálni fogja.
2011. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
35%
Ezzel én is így vagyok, mint a nővéred. A "cuki" állatokat nem vagyok képes megenni. Az őzikét sem. Nem tartom undorítónak, csak éppen összeszorul a torkom, ha meg kellene ennem őket. :) A disznót, marhát, csirkét, pulykát, kacsát nem tartom "cukinak"...
2011. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

Ehhehhehehe!

Hát nem csak a hús...!!

Gondolj bele, hogy jár szegény tehénke: jön egy idegen lény, egy hideg tűvel megtermékenyíti (tisztára, mint az UFO-rablások), aztán mikor végre megszületik az édes kis bocibabája, elviszik tőle, megeszik, és őt hideg, rideg gépekkel fejik, hogy a nővéred ihasson tejet, egyen sajtot és joghurtot.

A boci is cuki állat..!!!


:)

2011. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
28%
Undoritó. Ott a többi hús. Azokat meg tényleg arra tenyésztik h levágják, tömegesen... Se a lovakat, se a nyulakat nem... Sőt legtöbb ló ami odakerül, csak azért kerül oda mert észkombájn gazdikája megunta... De ezt már ezerszer kifejtettem, de az ember nem eszi meg a barátját, nem? :) A ló, nyuszi, kutya, macska stb. meg számíthat 'barátnak', ha úgy vesszük.
2011. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
A nyulat is arra tenyésztik te szerencsétlen..
2011. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A nyulakat is tenyésztik telepeken azért, hogy levágják.. Mezőgazdasági mérnöknek tanulok..lehet ezért nem hatnak meg ezek a dolgok?
2011. febr. 25. 17:47
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
egyik hús sem undoritó, bár én békát nem ennék! Hogy mitől viszolygunk, az nevelés és szokás kérdése! Én pld megenném az őzhúst is, de amik itt szaladgálnak körülöttem azokat nem, mert a barátait nem eszi meg az ember!
2011. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!