Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Zöldség- és gyümölcs saláta...

Zöldség- és gyümölcs saláta recepteket tudtok amit gyorsan ellehet készíteni? (bővebben)

Figyelt kérdés
Kerestem az interneten és sima zöldség saláta receptet nem találtam csak csirke, paradicsom stb. Nekem olyan kellene ami sima minden van, de finom. Joghurtos recept is kellene, de azt se találtam. Am a salátákba natúr joghurt kell? Gyümölcs salátát tudok készíteni, de jöhetnek azok is. Ha kérhetem írjátok azt is miből hány db kell. Előre is köszi!
2011. márc. 12. 18:05
 1/4 anonim válasza:
75%

ezt most hogy?

Kategória: Szerelem, szex > Egyéb kérdések

Miért van ez ebbe a kategóriába ? XD

2011. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
40%
uborka,paradicsom,sajt,tejföl,paprika rakhacc bele sonka szalámit wagy virslit(nem kell megfőzni) de sokáig keverd hogy a tejföl ne legyen trutyis hanem folyósabb és kicsi só
2011. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a sopszka saláta egyszerű és finom. egy kígyóuborka héjastól,két szem paprika, két-három paradicsom, egy lilahagyma. a hagymát apróra, a többit kis kockákra vágod

összekevered, finoman sózod, egy két csepp ecet is mehet rá, és egy csipetnyi cukor. a tetejére morzsolt sós túró, vagy apróra vágott /reszelt fetasajt kerül.

ugyanezt megcsinálhatod sajt nélkül, egy kis kecsappal leöntve is nagyon finom.

harmadik változat, zúzott fokhagymával elkevert natúr joghurttal leönteni.

mindegyik nagyon finom, friss, ropogós.

extra tipp. a joghurtba finomra vágott kapor is mehet.

2011. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2 alma, 4 főtt tojás kockára vágva. Kígyóuborka kb. 10 cm-es darab szintén, ha ez nincs, jó 2-3 ecetes, v. csemege uti felkarikázva. Ezt joghurttal v. kefírrel felöntve. Előtte kicsi bors és vegeta bele. Ha ez nincs, nagyon finom tartárral is. Hűtőbe 1-2 órára. Nyáron mehet bele felcsíkozott saláta is. Volt már, amikor belekockáztam a beszáradt trappistát is.


Fehérkáposzta, vöröskáposzta, cékla, fekete retek és sárgarépa lereszelve. Kevés oliva olajjal, citromlével meglocsolva kész.

2011. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!