Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Alufóliával borított ételre a...

Alufóliával borított ételre a hűtőben ráperegnek az alufólia darabjai, ez normális?

Figyelt kérdés
Többször tapasztaltam, hogy mikor beteszek vmilyen ételt a hűtőbe egy tálba, lefedem alufóliával,akkor néhány órával később az alufóliának a darabjai ráperegnek az ételre. A fólia ilyenkor pici apró lyukacsos lesz, az ételen pedig látszik a szürkés szín foltokban, pedig fizikailag nem érintkezik az étel és az alufólia, csak az edény teteje van befedve vele! Szerintetek ez normális? Vagy ilyen célra nem lehet használni az alufóliát?
2011. márc. 13. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még eddig sose tapasztaltam ilyet.
2011. márc. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se tapasztaltam még ilyet. Azzal az alufóliával lehet valami gond.
2011. márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem tapasztaltam, ne a teszkóban vedd.
2011. márc. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a fólia szerintem sem normális. Dobd ki!
2011. márc. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is így gondoltam! Egyébként a Cora-ban vettem, és nem is a legolcsóbb kategória, Alufix márka és röpke 1000 Ft volt.
2011. márc. 14. 10:51
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Én vissza vinném a corába,hogy nézzék meg és cseréljék ki neked.Blokkod meg van esetleg?Azért 1000ft nem kevés egy fóliáért.Reklamálj,nehagyd magad biztosan kárpótolnak érte!Szerintem sem normális ez!

2011. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!