Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Normális az hogy 2 órája...

Normális az hogy 2 órája sütöm a céklát és még mindig félkemény? Mennyire kell megpuhulnia? Már félbe vágtam és öntöttem alá egy kis vizet. Le van takarva alúfóliával. Közepes lángon. Meddig kell sütni a babának?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem volt friss, másra nem tudok tippelni.

én úgy szoktam, hogy lemosom és héjastul becsomagolom alufóliába, így megy a sütőbe, kb 180 fokon 30 perc alatt kész szokott lenni. aztán kibontom és lehúzom a héját, szét lehet nyomni villával olyan puha, és édeskésebb is mint főzve.

2010. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

én eddig akár hányat sütöttem-kb1-1.5 órát,mind olyan volt mintha félkemény lenne:(

sztem olyan "vajpuha" sose lesz.

2010. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Készíthetjük sütve, főzve, párolva, de reszelhetjük salátába is. Ha a sütés mellett döntünk, akkor csomagoljuk a céklát duplán alufóliába és így helyezzük a sütőbe. Akkor sült készre, ha a héj ráncosodni kezd és ujjunkkal is könnyen ledörzsölhetővé válik.

Ha tehetjük, a kisebb céklákat épp "szakállal" válasszuk és a tetején mindenképpen legyen pár cm-nyi szár, így a főzés során nem fog levet engedni."

Én általában főzöm,kuktában 15perc,simán 1-1,5óra. Szerintem a két óra elég sok a sütőben.

2010. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kár volt vele kínlódnom....mert nem eszi! :( Semmit nem eszik.... :( Se főzi,se gyümi,se tápszer. :( Csak cici,de az meg már kevés van...inkább éhezik. Pedig olyan finom édes lett... :((
2010. febr. 11. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nem lehet hogy a foga jön? Lányom akkor nem evett semmi kanalasat.
2010. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Üdv a klubban:)

Az én lányom 7 hónapos és másfél hónapja csinálja ezt:(

2010. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 hós lesz.Már ciciből is csak 60-70-et eszik.ennyi van.
2010. febr. 12. 04:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!