Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen problémák merülhetnek...

Milyen problémák merülhetnek fel, ha valaki sok energiaitalt fogyaszt?

Figyelt kérdés
2008. febr. 5. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Leggyakoribb a szívritmuszavar vagy vérnyomásprobléma.
2008. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mentünk nyaralni kocsival, és 12 órát vezettem éjszak, ki is találtam, hogy majd én energia italla tartom ébren magam, persz cigiztem is közben. Meddigre oda értünk olyan rosszul voltam, hogy senkinek nem kívánom. ja közben nem ettem semmit. Az egyik kollégan´öm meg ´´ugy fogyizott hogy energia ital répával, el is ájult déltánra.

Szóval nem tesz túl jot.

2008. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb energiaital koffeines. A sok koffein megemeli a vérnyomást.
2008. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Hosszu tavon: impotencia.

A szerszam mukodokepes lesz, csak a kis "halacskak" lesznek kevesbe eletkepesek.

2008. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
nagyon kikészít,én régen sokat ittam 1,5 litereseket,egy idő után nem bírsz gondolkodni,remegsz,ki van készülve a gyomrod,össze vagy zavarodva,mindent lasabban csinálsz,és állandóan fosnod kell...nem ajánlom a sokat,max 2-3dl egyszerre
2009. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és rohadtul fáj a fejed
2009. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Olyan kemény vesekövet tud okozni a rendszeres energiaital fogyasztás, hogy csak ámulni fog az orvosod! Te pedig szenvedni tőle.


Havi 1-2 doboz nem árt, de többet ne nagyon igyál.

2009. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzékeny a bőröd, akkor ilyen viszketések bevérzések, ekcéma is lehet tőle.
2009. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Gyakran vérezhed az orrod, akár a legrosszabb pillanatba is! Nekem valószínű akkor ez hozta ki az ekcémát? nagyon minimális, de néha viszket is.. akönyökömnél van..
2009. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Hát az én történetem elég durva lesz. Átlag 2L energiaitalt ittam 2,5 hónapig. Ebből az egyik általában egy 1,5-es Kobra volt a másik pedig egy 0,5 literes Tesco-s mert azért én sem akartam magam olyan nagyon költségbe verni.

Aztán itt az eredmény: egyik nap úgy bepánikoltam, hogy teljesen elsápadtam, azt hittem a szívem kiugrik a helyéről és hogy majd szétszakad a mellkasom a fájdalomtól, ráadásul a gyomorsavam is feljött a nyelőcsövembe. 3 napig azt hittem itt a vég. De nem, mert jött a többi tünet:

- pontszerű bevérzések (3-4mm de manapság már csak 0,2-1mm)

- szédülés

- hipochondriás szorongásos depresszió

- sápadt, dehidratált bőr

- fejfájás

- ödéma (vizenyő) a lábszáron, hason, reggel szemen

- kéz és lábremegés

- étvágytalanság

- krónikus hasmenés

- pulzáló pupillák

- ízületi fájdalmak

- térdárok hólyag megnagyobbodása

- ingadozó vérnyomás

- visszeres láb és fájdalom

- hányinger hányás

Ezek hál istennek folyamatosan szűnnek. De amennyit az energiaitalokra költöttem, annak most már a tízszeresét elköltöttem fájdalomcsillapítókra, savlekötőkre, hasfogókra, vitaminokra, probiotikumokra szóval annyit mondhatok, hogy nem éri meg energiaitalt inni. Senkinek sem ajánlom, inkább igyon Mate-teát, cikóriát, egyen B6-ot de leginkább fusson 10 kört a pályán reggelente. Többet fog használni mint az a méreg.

2010. dec. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!