Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen élelmiszert nem vennél...

Milyen élelmiszert nem vennél (ennél) meg soha, ami "bolti" és miért?

Figyelt kérdés

Nálam a teljesség igénye nélkül néhány:

konzerv májkrém, vagdalthús, stb..

(találtam már benne szőrtől kezdve mindent)

disznósajt, baromfi-sertés párizsi,

cukrozott üdítők (?), pl.lift, meg ilyenek.

Tescoból, Corából semmilyen hús (többször volt már büdös).

Tudnám még folytatni a felsorolást...


2011. márc. 20. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
akkor te mit eszel és iszol? mert itt most felsoroltál szinte majdnem mindent:D a disznósajttal nincs semmi gond, csak nem noname helyről kell venni, szintén ugyanez van a konzerv májkrémmel, vagdalthússal (bár ezt nem szeretem), párizsikkal sincs gond. húst spar-ból kell venni, vagy lehetőség szerint piacról. cukrozott üditőket meg mértékkel kell fogyasztani. én meg találtam már a tescós császárhúsba legyet!:D na? és mégis szeretem, bár a tecsót azóta messziről elkerülöm élelmiszer vásárlási téren...
2011. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én mindent megeszek ha elég éhes vagyok és nincs sok pénzem. :)


amihez több heti éhezés kellene: spenót, pacal, kagyló,rák félék, abált szalonna, tüdő, velő.

2011. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Én nem veszek soha vagdalthús konzervet, mert gusztustalan. Valamint Tescos virslit, mert egyszer találtam benne egy tyúk tollat. Semmilyen nagyáruházban nem veszek húst, mert sokszor volt már büdös, azt ismerősnél veszem a piacon.
2011. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Tescobol nem veszek húst, mert többször jártam vele rosszul + felvágottat sem veszek a pultból, mert rendszeresen látom, hogy a már zöld felvágottat árulják.

Élő halat nagyáruházból, mert elborzadok attól, hogy milyen körülményeket között tartják őket.

2011. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
76%
én tojást semmi képpen nem veszek mert utálom ami a boltokban van, a agymamám pedig tart csirkéket és tud adni mindig.
2011. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem a bolti és cukrászdai sütiket sem - mama mindnél jobbat csinál, és milliószor jobb alapanyagokból

szalámit, májkrémet nem szeretem. bolti zöldséget csak akkor veszek ha épp nálunk nem terem semmi (pl most) de szezonban inkább élek 2 hétig cukkinin minthogy ízetlen bolti paradicsomot vegyek

zacskóslevest se szeretem, ellenben a konzerveket (pl csilis bab, tonhal) szeretem

2011. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves első: ezeken kívül még elég sok minden van. De például: cukrozott lötyik helyett 100%-os almalé, ásványvíz, tea mézzel, citrommal, 100%-os gyümilevek, ilyeneket iszom. Vagy: májkrém helyett viaszos borjú kenőmájas. Hús piacról. STB...STB....

Én meg úgy vagyok vele, hogyha bármit találok kajában, onnantól kezdve kifordul a gyomrom, ha rágondolok is. De pl. a férjem még így is enne májkrémet (csak nem veszek neki) :D

És szívet, tüdőt, velőt én sem ennék. Meg lágytojást sem , undi a nyúlós fehérje.

2011. márc. 20. 15:44
 8/15 anonim ***** válasza:

megjegyzés: a lágytojásnak nem feltétlenül nyúlós a fehérjéje, egy kicsit tovább kell főzni, ennyi.


Sütit én sem veszek boltban, cukrászdában is ritkán, azok közül sem mindegyikben, van 1 bevált hely, onnan szoktam, mert ott nem ilyen csömör édes sütik vannak.

2011. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Tescobol húst én sem veszek,egyszerűen jártam már a raktárban és amikor a penészes csirkét megmossák és egy héten keresztül páclébe áztatják és megsüti grillcsirkének...:)

Tudom a szüleim ott dolgoztam,amíg el nem költöztem otthonról sokat jártam be hozzájuk:) és a raktár bűzlött,és ez kb. egy éve volt,nem olyan rég :)


Szóval húst semmiképpen,konzerveket én sem veszek,

Párizsit alapból nem eszek,mert tudom miből készül...

Bolti készételeket (sütemény,pizza,kaszinótojás,sonkatekertcs...stb) azokat sem veszem meg,csakis alapanyagot,inkább főzök,egyedül ahol kész ételt veszek,az a kíni de azt is csak szülővárosban és egy helyen:)

Konzerveket,dobozos dolgokat,kész savanyúságokat,szintén szülővárosban a konzervgyár boltjában veszek,vagy szüleim megveszik és én érte megyek,befőtteket édesanyám csinálja:)

Hát kb enni ami eszembe jut...

2011. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Úgy általában a teszkós cuccok.

( kevés kivétel van, azok is gyümölcs, zöldség,befőtt, konzerv( zöldség))

húst semmiképp, nem is tárolják megfelelően, és annyira anyagtalan hogy nem lehet belőle szép szeleteket sütni.


üdítők-ásványvizet, vizet, teát vagy gyümölcslevet iszok csak.

2011. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!