Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen élelmiszert nem vennél...

Milyen élelmiszert nem vennél (ennél) meg soha, ami "bolti" és miért?

Figyelt kérdés

Nálam a teljesség igénye nélkül néhány:

konzerv májkrém, vagdalthús, stb..

(találtam már benne szőrtől kezdve mindent)

disznósajt, baromfi-sertés párizsi,

cukrozott üdítők (?), pl.lift, meg ilyenek.

Tescoból, Corából semmilyen hús (többször volt már büdös).

Tudnám még folytatni a felsorolást...


2011. márc. 20. 14:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

konzervkaják

pacal,disznósajt,rakott disznófej

teszkó/auchan hús

bolti süti (kellett nekem cukrászdába dolgozni...)

tengeri herkentyűk

túl olcsó üdítők

bolti savanyúkáposzta

hurka

600ft/kiló sajtnak nevezett valami (kutya se ette meg rántva)

fagyasztott pizza (árából csinálok én is,de ezerszer finomabbat,épp ezért nem is rendelek)

2011. márc. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Hát én személy szerint a Cora-ban nem találkoztam büdös hússal....Az Auchan-Tesco az igénytelen ilyen téren nem a Cora.... Lehet a Cora a legdrágább,de a legtisztább,igényesebb bevásárlóközpont!
2011. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mi már vettünk bio szürkemarhát is (jó drágán) Corában, ami olyan büdös volt, h egész nap kellett utána szellőztetni.. De visszavittük, és visszakaptuk az árát, elnézést kértek meg minden, szóval korrektek voltak. 2x jártam így olcsóbb hússal is (azt kidobtam), azóta inkább ott sem veszünk! Lehet, h áruház és áruház között is nagy különbségek vannak. Nem tudom. Auchan mifelénk nincs. Sőt, már Intersparban is vettem 2x olyan húst, ami másnapra bebüdösödött, pedig a spar eddig jó volt. Vagy már azon is gondolkoztam, h csak engem találnak meg a büdös húsok? :) Amúgy meg hajazunk a vegaság felé, de csak nagyon óvatosan és lassan :)
2011. ápr. 3. 22:26
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon régen dolgoztam a sparban....

Ott friss volt a hús mindig...ami nem azt leárazták 50%os címkékkel!

De persze a pultban is felül van a tegnapi szállítmány,alul pedig a mai,zárás után feltolják az alsó reggel alulra megy friss....

A múltkor ismeretlen hentes olt a pultban,csúnya húst fogott meg,odaköszöntem a grillen egy ismerős lánynak,akivel még mai napig jóban vagyok,és rögtön alulról adott húst...:)

Ez sem mindegy:)

2011. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

hát nem tudom de én még az életben soha nem kaptam büdös húst se tescoba/auchanba/coraba se sparba/lidlbe

szerintem veled van a baj vagy nem tudom, komolyan :D felétek a rosszat viszik?

2011. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!