Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A túró rudi meddig áll el...

A túró rudi meddig áll el hűtés nélkül?

Figyelt kérdés
Külföldre vinnék ki ajándékba, de nem tudom meddig marad ehető.
2011. márc. 26. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem hoztak már. 12 órás vonatút+előtte-utána nem tudom hány óra. De szerintem ha nincs túl meleg, 1-2 napot eláll. Mennyi idő az út, vagy amit ki kéne bírjon?
2011. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen évszakban viszed, és hová. Mivel már eléggé melegszik az idő, én hűtőtáskában vinném a biztonság kedvéért. Lehet kapni egészen kicsit is, két jégakkuval. Amúgy tök jó ötlet külföldre ajándékként a Túró Rudi.Ez is magyar specialitás, nem nagyon ismerik.
2011. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
A kérdés annyira gusztustalannak tűnt, hogy meg kellett nyitnom. :-D Aztán világossá vált, hogy nem kísérletezni szeretnéd, hanem utaztatni egy kicsit. :-D A hűtőládát javaslom, viszont 10-12 óránál tovább abban sem tárolnám.
2011. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképpen hűtőtáskát ajánlanék. Bár a minőség ellenőr tanárom nevében kikérem azt, hogy annyira magyar :D

Állítólag a magyar verzió a kockás rudi ;)

2011. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
egyed megfele,minek tartogatnád!!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Az én véleményem is az hogy egyed meg, aztán meséld él h milyen finom a Turó Rudi. Azért nem tudtál hozni mert nemakartad h megromoljon! Vigyáztál a kedves vendéglátód egészségére.
2011. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kérni ismeröstöl pici hűtőtatyót,nem nagyra gondoltam hanem amibe mondjuk 2 dobozos üccsi fér,lehet már kapni ilyen picit is.Én tuti ugy vinném ugyanis te sem akarod hogy "kétes" legyen mire odaér és netán kapnak egy kis gyomorrontást tőle.Elvégre ajándék lesz.
2011. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fagyaszd le!


De komolyan! Egy ismerősöm szokott a lányának vinni Amerikába ha nagy ritkán sikerül kilátogatnia hozzá. A lánya él hal a túró rudiért, így találták ki a fagyasztós megoldást. USA azért hosszú repcsiút, gondolhatod...


Pár nappal az utazás előtt vásárolj be rudiból, és tedd rögtön a fagyasztóba, hogy jól átfagyjon.

És ahogy fentebb írták, szerezz egy pici hűtőtatyót! A legegyszerűbb reklámhűtőtatyó jó erre, nem is kell hogy hűtsön, megtartja az a fagyott cucc hidegét. A repülőgépek csomagterében állítólag amúgy is hideg van.

Talán még hűtőtatyó sem kéne, de ha mégis jössz-mész akkor elkezd párologni a dolog és jobb, ha a hűtőtatyó ezt megfogja, s nem lesz vizes a többi cuccod...


Mikor találkozol az Ajándékozottal, akkor is fagyos lesz még, de sebaj... Berakja rendes hűtőbe és szépen kiolvad, vagy ha sok, akkor raktározhatja még ő is fagyóban. :-)


Azért is jó ez, mert fagyottan nem fogod véletlenül sem összenyomni útközben. Az összenyomott rudi gusztustalan... :-)


A fagyasztástól semmi baja nem lesz a rudinak, ha kienged, a csoki és a túró is ugyanolyan finom marad.


Amúgy teszteld! Fagyassz le egyet, majd miután kiengedett, edd meg. És meglátod!


Csak ügyesen! Minden jót!

2011. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Fagyasztás tényleg jó. Én a friss rudit szoktam rövid időre fagyasztóba tenni, hogy jobban roppanjon rajta a csoki.
2011. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm mindenkinek! A fagyasztás és mini hűtőtáska megoldásnál fogok maradni. :) Külföldi vendéglátómnak ez a hungarikum-nass jött be legjobban, de megmérgezni nem akarom. Repülős úton viszem áprilisban, csak innen a reptérig odajutni meg onnan a célállomásra, ez így több, mint tíz óra utaztatás is lehet a rudiknak. Köszi még egyszer :)
2011. márc. 27. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!