Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Recept ötletek egy romantikus...

Recept ötletek egy romantikus ebédre?

Figyelt kérdés

Első alkalom, hogy feljön a lakásra. Nem szeretném túlbonyolítani, de szeretném ha szép ízléses lenne. Na meg minnél egyszerübb annál biztosabb, hogy jól sikerűl. Az ár is számít. Mivel ha túl drága akkor kényelmetlenűl fogja magát érezni. Ennyire már ismerem.

Eddigi ötletem valamilyen gyümölcs leves grillezett csirkemel reszelt sajtal, rizzsel, és salátalevéllel.

Szerintetek ez jó?

Ti mit készítenétek/minek örűlnétek?


2011. márc. 29. 16:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Az ötleted szerintem jó, bár én zellekrémlevest csinálnék inkább és desszertnek forró bownie-t szolgálnék fel vanília fagylalttal. Sok sikert! :)
2011. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van benne valami. Lehet jobban összeillik. A desszert házi puding az biztos.
2011. márc. 29. 17:17
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Én a levest kihagynám (bár ez csak én vagyok, mivel nem szeretem a leveseket) és ananászos csirkét csinálnék kukoricás rizzsel. Vagy szintén ananászosat, csak akkor sütőben sültet (csirke mell-ananász kocka/karika erre tejszín és ráreszelve sajt). És ezután a puding. :)
2011. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem vacsora lesz ? Az ebéd után nem olyan jó szexelni
2011. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én már messze járok a romantikától, de,azért írok néhány gondolatot.

A pasik ódzkodnak az ilyesmiktől, hogy gyümölcsleves, krémleves, a zellerkrémlevest egyenesen célzásnak is veheti :)

Szóval, ha már krémleves, a sajtkrémlevesre szavaznék, az nem piros, nem zöld stb..

Persze, ha ismered az ízlését az más kérdés.

Én egy könnyű ragulevest is el tudnék képzelni csirkecombfiléből, csészében tálalva.

A főétel jó,de esetleg a baconba tekert csirkemáj is

megállná a helyét akár kukoricás/apróra vágott piros kalif.paprikás rizzsel vagy krumplipürével.a salátalevélen való szervírozás nagyon jó ötlet,rendkívül mutatós.

a puding is jó desszertnek, pláne szépen dekorálva.

üdv.

2011. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
A férfiak általában nem szeretik a gyümölcslevest. Én inkább egy húslevest csinálnék, és paradicsom szószt a főtt húshoz, és valami gyömöcs nélküli sült húst.
2011. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok és nem akarok vele lefeküdni csak azért mert feljön. Nem tartunk ott és minek elsietni? Csupán szeretném egy szép ebédel meglepni.

Még eszembe jutott a baconba göngyölt csirkemell füstölt sajtal. Esetleg datolya bacoban.

Az a baj, az utóbbit ahányszor csak csináltam magamnak a bacon széle mindig megégett egy kicsit.

( [link]

[link]

Mellé egy-egy adag görög saláta és a rízs.

Majd egy adag házi csokoládé puding.


Igazatok van. Jobb ha elhagyom a levest. Amúgy sem tudom mennyire leveses.


Ez nem számítana nektek túl drágának? Nagyon önnálló lélek ami tetszik is, de olykor túlzásba viszi. Félek ha túl drágának tűnik az ebéd világgá rohan.

2011. márc. 29. 18:25
 8/23 A kérdező kommentje:
"kukoricás/apróra vágott piros kalif.paprikás rizs" Ez tényleg jó ötlet! Külön köszönöm.
2011. márc. 29. 18:28
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor egy kicsit melléfogtunk, legalábbis leves ügyben.Hölgynek nyugodtan készíthetsz gyümölcslevest:)

a többi is, amit elképzeltél megállja a helyét.

Azért ne ess túlzásba, a kötényt ne felejtsd el levenni:)))

minden jót.

üdv.

2011. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Túlzásba?

Hát igen igyekszem elkerűlni, de amikor olyan jó dolog főzni.

2011. márc. 29. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!