Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kajákat tudok venni...

Milyen kajákat tudok venni kiránduláskor amiben nincs liszt és nem is drága?

Figyelt kérdés
Holnap megyek kirándulni és útközben vennék vennék valamit,de nem tudok,hogy mik vannak ? Tipp ?
2011. ápr. 16. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyümölcsök,vagy tejtermékek.
2011. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb boltokban lehet kapni kész salátákat is, egy olyannal is megpróbálkozhatsz (bár én nem szeretem a bolti salátákat) Bár én a helyedben összedobtam volna valamit otthon, és azt vinném magammal. Így maradnak a gyümölcsök, tejtermékek, ahogy az előttem lévő is írta.
2011. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó de azzal nem lehet jól lakni :(

Én valami mcdonaldsos sültkrumplira gondoltam vagy valami ilyesmire

2011. ápr. 16. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyobb boltokban lehet kapni sonkatekercset, kaszinó tojást esetleg grill csirke, kinai, arab kajárdák anyira nem drágák, fözelékbárok,

Mért nem viszel otthonról amúgy hova mentek mert gyors kajárda nem mindenhol található. Ha bő olajban sült dolgot akkarsz enni mi értelme kerülni a lisztet?

2011. ápr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát mert elsőnek ilyen gyrosra gondoltam vagy hamburgerre :/

De azon gondolkozok most,hogy mcdonaldsban mennyi az a kis hús izé vagy a sültkrumpli

2011. ápr. 16. 23:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel azt mondtad, hogy ne legyen benne liszt, direkt nem írtam semmilyen pékterméket. Akkor most legyen benne, vagy ne legyen? :D

Ezek szerint lehet. Ebben az esetben persze ott vannak a hamburgerek, vagy kaphatók kész szendvicsek a nagy boltokban, pl. spar, match, cba stb., van mindenféle, pl. gyrosos, tonhalas, vagy sima sonkás, viszonylag elfogadható áron.

2011. ápr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!